Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

BK "Liepāja/LSSS" komanda

14.01.2019 Mūsu komandām sekmīga nedēļas nogale, otrdien junioriem jāturpina tādā garā

Aizvadītā nedēļa iesākās ne visai (zaudējums vīriem papildlaikā pret Jūrmalu), taču noslēdzās uz patīkamas nots: pie pirmās uzvaras ceturtdien tikai juniori (BK "Liepāja/LSSS"), kas LBL 2 turnīrā tika pie pirmās uzvaras, pārspējot Rīga/A.Kraukļa VEF komandu ar rezultātu 94:72 kā arī sestdien mūsu meitenes (SBK "Liepāja/LSSS") atsāka Baltijas Sieviešu čempionātu ar uzvaru viesos pār Latvijas U16 izlasi (50:86).

Par junioru uzvaru jau rakstījām iepriekšējā rakstā, tāpēc šoreiz par dāmu komandu. Patīkami ir atsākt cīņas Baltijas Sieviešu basketbola līgas turnīrā pēc 23 dienu pauzes, kad nācās iztikt bez spēlēm, izcīnot uzvaru viesos. Lai arī no pirmajām minūtēm laukumā valdīja līdzīga cīņa (5:6 vēl 5 minūtē 1.ceturtdaļā), bet tad mūsējās aizvien pārliecinošāk darbojās abos laukuma galos un pēc pirmajām 10 minūtēm rezultāts jau 10:20, Liepājai +10. Otrajā ceturtdaļā pārsvars tika vairāk kā dubultots (19:41) un lielā mērā jautājums par uzvarētāju tika noņemts. Trešajā ceturtdaļā neizšķirts (18:18), lai arī pārsvars tika saglabāts ar +22 un ceturtajā ceturtdaļā atkal izteikta Liepājas dominance (13:27), neļaujot pretiniecēm gūt vairāk par 50 punktiem un pirmā spēle Jaunajā gadā uzvarēta ar graujošo +36 (50:86). Patīkami, ka šī uzvara tika kaldināta ar vēl Liepājas formā nespēlējošu spēlētāju, proti, pirmo spēli SBK "Liepāja/LSSS" sastāvā aizvadīja Ketija Vihmane, kas pēc savainojuma izdziedēšanas ir palīdzēt mūsu meitenēm. Ketijai lieliska statistika 10 punkti, 2 atlēkušās bumbas, 3 rezultatīvas piespēles un 2 bloķēti metieni. Pēc savainojuma izdziedēšanas laukumā atgriezās arī Kerena Ansona, palīdzot ar 9 punktiem, 5 atlēkušām bumbām un 2 piespēlēm. Rezultatīvākās šajā spēlē gan bija citas meitenes: Daniela Grigorjeva ar 19 punktiem un 9 atlēkušajām bumbām un Marina Ivaščanka ar 14 punktiem un 7 atlēkušajām bumbām. Nākošo spēli mūsu meitenes aizvadīs jau savā laukumā 19.janvārī plkst. 17:00 uzņemot Tartu Universitātes komandu.

Savukārt, rītdien, 15.janvārī, plkst. 19:30 juniori BK "Liepāja/LSSS" centīsies izcīnīt otro uzvaru savā laukumā uzņemot BS "Ogre" komandu, kurai 8 spēlēs 2 uzvaras.