Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

26.10.2018 Jauna vanna vecajā vannā 2 stundās!  (11)

Vecā vanna ir savu laiku nokalpojusi un Jūs domājiet ko darīt? Pirmais kas Jums ienāk prātā ir vecās vannas nomaiņa. Bet tad parēķinot Jūs saprotiet, ka jaunas vannas cena veikalā ir tikai neliela daļa no kopējām izmaksām. Un ja vanna ir iemūrēta flīzēs? Kā rīkoties?

Atjaunot vannu ir iespējams ar metodi “vanna vannā” kas paredz jaunas vannas montāžu vecajā vannā. Pie Jums mājās ierodas meistars un Jūsu vecajā vannā iemontē jaunu akrila vannu 2 stundu laikā. Vannu varat lietot jau nākamajā dienā.

Vienkāršiem vārdiem sakot - Jūs nopērkat jaunu vannu bez remonta vannas istabā par saprātīgu cenu.

Padomju laikos visas čuguna un metāla vannas tika ražotas pēc tipveida izmēriem. Šiem izmēriem atbilstoši presformās ir ražotas akrila vannas. Jaunās akrila vannas ražotas no Austriešu firmas “Senoplast” akrila loksnēm 6 mm biezumā. Vannas montāžas procesā tiek nomainīta arī jauna ūdens noplūdes sistēma jeb sifons. Vanna tiek hermētiski iestiprināta vecajā vannā ar divkomponentu poliuretāna sastāvu. Vannas uzstādīšanas nobeigumā vanna tiek piepildīta ar ūdeni, kas kalpo kā smagums līdz rītam. Nākamajā dienā izlaidiet ūdeni un lietojiet vannu. Kalpošanas ilgums 20 gadi. Firmas garantija 5 gadi.

Vannu restaurācijā tehnoloģija vanna vannā ir pati progresīvākā, jo ļauj klientam taupīt laiku un naudu kā arī saudzē dabu. Jūs iegādājaties jaunu vannu, neizmetot veco. Vecā vanna turpmāk kalpo kā stingrs, silts pamats jaunajai vannai.

Vannu atjaunošanas “Vanna vannā” priekšrocības:

·     Izdevīgi un ātri, attiecībā pret jaunas vannas iegādi.

·     Ilgmūžīgi attiecībā pret citām vannu atjaunošanas metodēm. Akrils nesatur poras tādēļ nedzeltē. Viegli kopjams.

·     Stabilitāte. To nodrošina Jūsu vecā vanna, kas netiek kustināta no vietas.

·     Siltums. Vanna ilgstoši saglabā karstā ūdens temperatūru. Termosa efekts. Starp vannām ir izolācijas slānis, kas neļauj ūdenim atdzist.

 Mēs augstu vērtējam savu reputāciju. Latvijas tirgū strādājam jau gandrīz 20 gadus. Esam uzkrājuši pieredzi un uzņemamies atbildību par savu darbu. Mūsu meistari izvērtē katru situāciju individuāli un piemēro vannas remontam optimālāko risinājumu.

Vanna vannā produkcija tiek ražota Latvijā un mūsu kompānija uzņemas atbildību gan par ražoto vannu materiāla kvalitāti, gan veikto darbu kvalitāti. Mūsu vannas tiek uzstādītas arī kaimiņvalstīs Lietuvā, Igaunijā un Polijā. Esam pateicīgi saviem klientiem par uzticību un rekomendācijām. 

VANNA VANNĀ serviss

Tel. 26310088

www.vannavanna.lv 

https://www.facebook.com/vannavanna.lv/