Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

10.06.2019 PIKC “Liepājas Valsts tehnikums” uzņem jaunus audzēkņus

Sākot no 17. jūnija jaunieši var iesniegt dokumentus PIKC “Liepājas Valsts tehnikums”, lai jau nākamajā mācību gadā  apgūtu kādu no darba tirgū pieprasītām profesijām.

Mācīties gribētājiem ir iespēja apgūt vairāk nekā 25 profesijas gan pēc 9. gan 12. klases. Šogad paredzēta arī noslēdzošā Jauniešu garantijas programmas uzņemšana. Mācībām var pieteikties jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem, kuri ieguvuši vidējo izglītību, nemācās un nestrādā.

Klāt jau esošajām profesijām arī šogad piedāvājam jaunas, darba tirgū šobrīd aktuālas profesijas – programmvadības metālapstrādes darbgaldu iestatītājs, ēku būvtehniķis, frizieris - stilists un inženierkomunikāciju montētājs.

Mācoties PIKC “Liepājas Valsts tehnikumā” audzēkņi saņem motivējošas stipendijas, labākajiem audzēkņiem ir iespēja iegūt praktiskās zināšanas, ne tikai labākajos Latvijas uzņēmumos, bet arī praksē ārzemēs. Pie izglītības iestādes atrodas arī divas dienesta viesnīcas ēkas, kurās jaunieši mācību laikā var dzīvot. 

Dokumentus var iesniegt katru darba dienu no plkst. 10.00 līdz 14.00, Ventspils ielā 51. Vairāk informācijas par uzņemšanu un specialitātēm www.lvt.lv/uznemsana