Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

10.04.2019 Viss, kas nepieciešams jautriem un skaistiem svētkiem!

Ikviens, kurš rīko svētkus un uz tiem aicina viesus, zina, cik reizēm mēdz būt sarežģīti plānošanas un organizēšanas darbi. Vai tā būtu maza ķipara dzimšanas dienas ballīte, kāzas, izlaidums skolā, sporta spēles brīvā dabā, nozīmīgs korporatīvs pasākums vai vienkārši pārsteigums ģimenei, mīļotajam cilvēkam, gribas, lai viss izdotos godam un galvenais – paliktu atmiņā.   

Izklaides aģentūrā “Mani svētki” rosās aizrautīgi cilvēki, kuru pieredze un prasmes ļauj īstenot vispārdrošākās idejas un klienta vietā visu izplānos līdz pēdējam sīkumam. Stāsta uzņēmuma dzinējspēks Rihards: “Mūsu piedāvājumā ir visdažādāko izmēru un krāsu ar hēliju pildītie baloni. Varam sarūpēt arī personalizētus – ar īpašiem uzrakstiem. Ir pat tādi, kuros deg LED gaismiņas. Tie kļūst aizvien populārāki kāzās mičošanas reizē. Balonu virtenes izvēlas veikalnieki, uzņēmēji, ar tām greznojot jaunā veikala, kafejnīcas u.c. vietu fasādes, skatlogus. Korporatīvos pasākumos telpu dekorēšanai mēdz izvēlēties milzīgos balonus-gigantus un dažādus nestandarta risinājumus. Pie mums brauc arī klienti no reģiona un stāsta, ka mums šobrīd ir plašākais balonu klāsts Kurzemē. Prieks par to!”

 Aģentūras ideju ģenerators Kristīne turpina stāstu par citām darbības jomām: “Piedāvājam divas telpas bērnu ballītēm. Viena paredzēta pašiem mazākajiem ballētājiem pirmsskolas vecumā, otra telpa no 7-8 gadu vecuma. Pie mums mazie bērni priecājas un iegrimst krāsaino bumbiņu baseinā, bet lielākie ļaujas “XBox” un virtuālajām izklaidēm, karaoke dziedāšanai un dejām dīdžeja vadībā neona gaismu apspīdēti. Tikmēr atpūsties var arī vecāki, jo abās telpās ir atsevišķi atpūtas stūrīši mammām un tētiem. Vienlaikus iespējams noorganizēt seju apgleznošanu, gliteru tetovējumu uzklāšanu, balonu locīšanu, fotogrāfu, animatoru kā vakara vadītāju un arī auguma lelles ciemošanos. Vasaras sezonā visi šie pakalpojumi ir ļoti pieprasīti izbraukuma veidā. Esam izbraukājuši visu Kurzemi krustu-šķērsu. Arī piepūšamās atrakcijas vasarā ir ļoti jauka izklaide (noma dienā no 45 līdz 140 EUR), piemēram, ja dzimšanas diena siltā laikā tiek svinēta mājas pagalmā. Šādos pasākumos liela piekrišana ir arī lielajiem ziepju burbuļiem – tad prieks ir ne tikai bērniem, arī vecmāmiņas un vectētiņi aizrautīgi piedalās. Bieži redzam, ka vecākajai paaudzei par baloniem un  burbuļiem ir pat lielāks prieks nekā jaunatnei. Īpašu sajūsmu pasākumos izraisa auguma lelles viesošanās, kad ciemos ierodas un gaviļnieku apsveic Mikipele vai mīlīgs lauva.”

Rihards un Kristīne ir pārliecināti, ka aģentūra “Mani svētki” piedāvājumu klāsts paliks arvien plašāks un interesantāks. Kā paši saka: “Galvenais, lai būtu cilvēki, iemesls svinēt un trakas idejas! Pasākumu aktīvā sezona tuvojas, tādēļ esam gatavi aizrautīgai un dullai vasarai!”

 Aģentūra “Mani svētki” adrese:

Liepāja, Jūras iela 3

Tārunis: 28354720

mani.svetki@gmail.com

Feisbukā: #manisvetki