Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: SIA “Liepājas RAS”

13.08.2018 Šķiroto atkritumu savākšanas laukums poligonā Ķīvītes  (10)

Reģionālā atkritumu apsaimniekošanas centra SIA “Liepājas RAS” šķiroto atkritumu savākšanas laukums Grobiņas novada atkritumu poligonā “Ķīvītes” jau iemantojis atpazīstamību un privātpersonu atsaucību. Šeit katru dienu ierodas apmeklētāji, lai izmantotu iespēju bez maksas nodot savus sašķirotos atkritumus.

Bez maksas atkritumu šķirošanas laukumā pieņem šāda veida šķirotos atkritumus:

* papīru, kartonu, izlietoto papīra, kartona iepakojums;

* plastmasu un plastmasas iepakojumu;

* stikla iepakojumu (pudeles un burkas);

* logu stiklu;

* metālu un metāla iepakojumu;

* koksni un koka iepakojumu;

* nolietotās elektroiekārtas un elektropreces;

*sadzīvē radušos bīstamos atkritumus, (luminiscentās spuldzes, baterijas, akumulatori, tehniskās eļļas un eļļas filtri, krāsu un laku atlikumi)

* vieglo automobiļu riepas (4 gab. kalendārajā gadā);

* tekstilu;

* zaļos jeb dārzu un parku atkritumus;

* bioloģiski noārdāmos atkritumus.

 

Laukums ir labiekārtots. Tajā izvietoti vairāki konteineri dažādiem atkritumu veidiem, norādes par pareizu atkritumu šķirošanu, kā arī ierīkota velonovietne ar atpūtas zonu un grāmatu kiosks.

Poligona darba laiks ik dienu ir no 8.00 – 19.00. Vairāk iespējams uzzināt www.liepajasras.lv vai aicinām zvanīt “Liepājas RAS” klientu apkalpošanas centram pa tālruni 63459097 .

“Liepājas RAS” aicina ikvienu iedzīvotāju aktīvi izmantot iespēju ietaupīt savus līdzekļus, šķirot atkritumus un atbildīgi tos nogādāt šķiroto atkritumu savākšanas punktos pilsētā vai šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā poligonā “Ķīvītes” Grobiņā, Liepāja Ezermalas ielā 11 vai Kapsēdes ielā 3f.