Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepaja.lv

12.08.2019 3x3 ielu basketbola nakts turnīrā tiks noskaidroti Liepājas čempioni strītbolā

Piektdien, 16.augustā, pulksten 21 Daugavas rezerves stadiona Kristapa Porziņģa basketbola laukumā startēs “Liepāja 3x3” ielu basketbola nakts turnīrs, kurā tiks noskaidroti Liepājas čempioni strītbolā, informē Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldes sabiedrisko attiecību un mārketinga daļas vadītājs Mārtiņš Kirma. 

Lai gan Liepājā šogad norisinājušies jau seši “Bruģa bumbas” posmi, tomēr Liepājas strītbola sezona ar to vēl nebeigsies - gan jaunie interesenti, gan pieredzi uzkrājušie iepriekšējo turnīru dalībnieki varēs demonstrēt savas spējas “Liepāja 3x3” ielu basketbola nakts čempionātā. Šis būs Liepājas strītbola pasākums, kurā tiks noskaidrotas spēcīgākās komandas U16 un U99 vecuma grupās.

“Liepāja 3x3” ielu basketbola čempionāta spēles tiek aizvadītas saskaņā ar oficiālajiem FIBA basketbola noteikumiem, kas ir spēkā visās spēles situācijās, izņemot tajās, kuras ir minētas 3x3 spēles noteikumos.

Pieteikšanās sacensību dienā norises vietā no pulksten 20 līdz 20.30, ar nosacījumu, ka kāda no maksimāli iespējamām 20 vietām katrā grupā (gan U16, gan U99) vēl ir brīva.

Turnīrā komandas spēlē U16 un U99 bez dzimuma ierobežojumiem. Komandas var būt jaukta tipa – dažāda dzimuma.

Komandai jābūt divu veidu (gaišs un tumšs), vienādas krāsas spēles krekliem. Komandā nedrīkst būt vairāk kā viens Latvijas augstākās līgas vīriešu dzimuma spēlētājs. Sievietēm šāda ierobežojuma nav.

Organizatori norāda, ka dalībnieki cīnīsies par īpaši izstrādātām un vērtīgām “Liepāja 3x3” balvām, kuras saņems pirmo trīs vietu ieguvēju komandas gan U16, gan U99 grupās.