Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

15.05.2019 Jaunatnes basketbola sezona Liepājā ir noslēgusies

Ar Liepājas Olimpiskajā centrā notikušajām Jaunatnes Basketbola līgas finālsacensībām meitenēm un zēniem U14 un U17 vecuma grupā noslēdzās basketbola sezona Liepājā. Finālsacensībām bija kvalificējušās trīs Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola komandas – U17 zēnu komanda (treneris Krists Pīternieks), U17 meiteņu komanda (treneris Mārtiņš Līcis-Līcītis) un U14 meitenes (treneris Kaspars Mājenieks), portālu informēja Liepājas pilsētas pašvaldības iestāde “Liepājas Sporta spēļu skola”.

U17 zēni šoreiz 7. vietā astoņu fināla komandu konkurencē, U17 meitenes – astotās, bet U14 meitenes piekāpās cīņā par bronzu, ieņemot 4. vietu.

U14 meitenēm Talantu pieciniekā iekļauta liepājniece Tīna Kristiana Švarce, bet komandas treneris Kaspars Mājenieks saka: “Gadiem ilgi Liepājas komandās ir problēma ar augumiem – spēlēt basketbolu nenāk garas meitenes. Cīnījāmies, cik varējām, bet pretinieces bija garākas un mūs vienkārši nospieda. Izšķirošais bija auguma pārsvars. Meitenēm cīņassparu nevar pārmest. Lai arī meitenes, kas bija rezervē, vasarā pastrādā un turpina spēlēt basketbolu!”

Liepājas Sporta spēļu skolas basketbola metodiķe Elita Platača, izvērtējot aizvadīto basketbola sezonu, atzīst: “Sezonas gaitā likās, ka rezultāti varētu būt ne pārāk spoži, bet, kad pienāca fināli, esam apmierināti. Prieks par U19 zēniem un treneri Arvi Stecki par 4. vietu, treneres Egitas Lāces U12 sudraba meitenēm un Kaspara Mājenieka U19 sudraba meitenēm. Jāizdara secinājumi un jāgatavojas nākošajai sezonai. Paldies Latvijas Jaunatnes basketbola līgas kolēģiem – direktoram Kasparam Ciprusam, projektu vadītājai Ievai Lejiņai un sacensību koordinatoram Kārlim Lokam par labu sadarbību, mūsu medmāsiņām, kurām darba pietika un, protams, visiem LSSS basketbola treneriem!”