Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

28.01.2019 Jaunie basketbolisti aizvada starptautiskas sacensības

Nedēļas nogalē, no 25. līdz 27.janvārim, Liepājas Olimpiskajā centrā notika “EYBL Cup” otrais posms U17 vecuma grupā. Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece informē, ka sacensībās piedalījās astoņas komandas no Somijas, Zviedrijas, Ukrainas, Moldovas un Latvijas.

Liepājas Sporta spēļu skolu sacensībās pārstāvēja divas komandas – LSSS pirmo komandu trenera Krista Pīternieka prombūtnes laikā sacensībās vadīja Kaspars Mājenieks.

Piekāpjoties tikai pēdējā spēlē Ukrainas komandai, LSSS pirmā komanda ierindojās sacensību 2. vietā. Treneris Kaspars Mājenieks slavē komandu: “Neesmu komandas pamattreneris, tāpēc grūti spriest par katru spēlētāju atsevišķi. Mēs šoreiz spēlējām savādāk nekā ierasts – liku skriet, spēlēt ātru basketbolu, ātrāk pieņemt lēmumus. Džeki rādīja labu rezultātu, cīnījās – cepuri nost! Pēdējā spēlē mazliet pietrūka – bijām iedzinējos ar vairāk nekā desmit punktiem, panācām neizšķirtu, bet tomēr piekāpāmies. Spēlētāji var daudz ko sasniegt, bet pagaidām traucē vien pašu raksturs. Komandā ir potenciāli labi spēlētāji.”

Spēļu rezultāti:

LSSS – Sykki (Somija) 54:53

LSSS – LSSS 2. (Latvija) 66:61

LSSS – Blackberg Basket (Zviedrija) 56:45

LSSS – Lahti Basketball (Somija) 85:58

LSSS – BS Belostenniy (Ukraina) 57:60

LSSS otrā komanda trenera Arta Birzes vadībā sacensībās bija pieteikta ārpus konkurences, taču parādīja labu sniegumu un ierindojās 4. vietā.

Spēļu rezultāti:

LSSS 2. – BS Belostenniy (Ukraina) 47:53

LSSS 2. – BC Litvak (Ukraina) 49:39

LSSS 2. – LSSS (Latvija) 61:66

LSSS 2. – Admirals BA (Moldova) 45:34

LSSS 2. – Blackberg Basket (Zviedrija) 64:40

Par “EYBL Cup” U17 sacensību šī posma uzvarētājiem kļuva BS “Belostenniy” no Ukrainas.

Savukārt no “EYBL Cup” sacensībām U15 vecuma grupā, kas nedēļas nogalē notika Ventspilī ar iegūto 2. vietu ir atgriezusies LSSS puišu komanda trenera Arvja Stecka vadībā – piecās spēlēs piecas uzvaras. Turnīrā bija divas komandas ar vienādu punktu skaitu, un uzvarētājs tika noteikts pēc iemesto punktu skaita, 1. vietā ierindojās Čehijas komanda.

Komandas treneris Arvis Steckis atzīst: “Neapšaubāmi mēs parādījām vislabāko sniegumu – mobilizējāmies galvenajiem mačiem. Tur, kur bijām favorīti, uzvarējām, bet spēlē bijām sliktāki. Tātad esam nestabili.” Par turnīra rezultatīvāko spēlētāju tika nosaukts liepājnieks Arturs Vuciņš, viņš arī turnīra simboliskajā zvaigžņu piecniekā.

Spēļu rezultāti:

LSSS – BA Legion (Krievija) 84:33

LSSS – BS Hyndai (Gruzija) 46:40

LSSS – SSHOR Nr.1 (Krievija) 54:39

LSSS – BC Barsy (Kazahstāna) 66:45

LSSS – BS Jugla (Latvija) 72:36