Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

03.02.2019 Liepājai unikāls sasniegums – 30 grozi pēc 30 piespēlēm un revanšs pret Daugavpili

Pie pārliecinošas uzvaras Baltijas sieviešu basketbola līgas starptautiskās jeb pēc spēka otrās grupas mačā svētdien tika "Liepāja"/LSSS.

Liepājnieces savu skatītāju priekšā ar rezultātu 76:50 (21:10, 26:15, 6:8, 23:17) uzvarēja "Daugavpils Universitāti" (DU).

Uzvarētāju sastāvā 23 punktus iemeta Marina Ivaščanka, kamēr 13 punktus pievienoja Līna Loceniece, savukārt DU labā ar 12 punktiem izcēlās Kristīne Egle.

Starptautiskajā grupā šobrīd līderes ar 19 uzvarām 21 mačā ir "TTT Rīga - Juniores", kam ar 13 panākumiem 19 cīņās seko "Daugavpils Universitāte". Tikmēr 11 uzvaras ir "Liepāja"/LSSS komandai, bet astoņus panākumus guvušas "TTT Rīga - Kadetes" basketbolistes.

Savukārt trīs uzvaras svinējušas "Saldus" basketbolistes, bet divi panākumi ir "Jelgavai"/BJSS, bet viens - Latvijas U-16 izlasei.

Tikmēr elites grupas vadībā ar desmit uzvarām desmit spēlēs ir "TTT Rīga", kam ar septiņām uzvarām seko Kauņas "Aistes-LSMU" komanda, bet tālāk ar sešiem panākumiem ir "Rīgas Stradiņa Universitātes" un Viļņas "Kibirkštis" vienības, kamēr pēc tam ar četrām uzvarām ir "Tallinas Universitāte" un Ukmerģes "Vilkmerge". Šīm vienībām ar diviem panākumiem seko Klaipēdas "Fortūna", bet zaudējumus visās deviņās spēlēs cietušas "Šauļu Universitātes" basketbolistes.