Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

13.03.2018 Noskaidroja pretinieces Pasaules kausa izcīņā

Liepājas trenera Kaspara Mājenieka vadītā Latvijas U17 meiteņu basketbola izlase ir uzzinājusi pretinieces Pasaules kausa izcīņā, kas šogad no 21. līdz 29. jūlijam notiks Minskā. Latvietes D apakšgrupā sacentīsies ar Angolas, Kanādas un Austrālijas izlasēm.

Latvijas izlase, pērn startējot Eiropas U16 čempionātā, ieņēma 4. vietu, kas nodrošināja dalību šī gada Pasaules kausa izcīņā U17 vecuma grupā. Gatavošanās Pasaules kausam sāksies 14. jūnijā Liepājā, tad būs treniņnometne Daugavpilī, bet pēdējais sagatavošanās posms vēlreiz tiks aizvadīts Liepājā. Pirms Pasaules kausa izcīņas Latvijas U17 izlasei paredzēts piedalīties pārbaudes turnīrā, kurā mūsējās spēkosies ar ASV, Spānijas un Kanādas vienaudzēm.

Pasaules kausā piedalīsies 16 izlases, kuras ir sadalītas četrās apakšgrupās. Astotdaļfinālam kvalificēsies visas komandas, bet Latvijas izlases potenciālās pretinieces turpinājumā nāks no C grupas, kurā ir ielozēta Spānija, Ungārija, Argentīna un Jaunzēlande. Savukārt A grupā startēs Japāna, Kolumbija, Baltkrievija un Francija, bet B grupā ielozēta Ķīna, ASV, Itālija un Mali.

Latvijai pirmā cīņa ir paredzēta 21. jūlijā pret Kanādu.