Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Kristaps Porziņģis un Denveras "Nuggets" līderis Nikola Jokičs 2019. gada 22. februārī Dalasā.
Foto: AP/Scanpix

13.03.2019 Porziņģis aizvadījis pirmo "5-pret-5" treniņu "Mavericks" rindās  (2)

Latviešu basketbolists Kristaps Porziņģis trešdien, 13. martā, aizvadīja pirmo pilno treniņu, spēlējot "pieci pret pieci", pēc nodarbības Dalasas "Mavericks" treniņcentrā sarunā ar žurnālistiem atzina komandas galvenais treneris Riks Kārlails.

Teksasas klubs vēl 4. martā informēja, ka latvieša klātbūtne komandas pilnajos treniņos šosezon ir maz ticama, taču nedēļu vēlāk situācija mainījās. Otrdien, 12. martā, Porziņģis piedalījās "3-pret-3" nodarbībā, savukārt trešdienas rītā – aiz slēgtām durvīm – jau spēlēja "5-pret-5".

"Kristaps Porziņģis šodien treniņā darbojās bez ierobežojumiem," pēc treniņa žurnālistiem atklāja Kārlails. "Viņš savā rehabilitācijā un atjaunošanās procesā panācis iespaidīgu progresu, pielicis spēka ziņā. (Spēlēšana "5-pret-5") bija nākamais loģiskais solis."

Treneris turpināja: "Otrdien Porziņģis piedalījās "3-pret-3" treniņā un izskatījās ārkārtīgi labi (extremely well). Arī pārējiem puišiem, kuri no Ņujorkas ieradās pirms sešām nedēļām, jāturpina progresēt."

Kārlails izteicās, ka nav lietas kursā par Porziņģa iespējāmo atgriešanos laukumā vēl šajā sezonā. Treneris turpina darboties ar domu, ka latvietis nākamā mēneša laikā nepiedalīsies NBA spēlēs.

"Pagājuši 13 mēneši, kopš iepriekšējo reizi spēlēju "5-pret-5"," teica Porziņģis. "Jūtos lieliski un izbaudīju atrašanos laukumā kopā ar puišiem. Nekādu pārsteigumu. Jutos labi, spēlējot "1-pret-1", tāpat "2-pret-2" un "3-pret-3"."

Basketbolists atzina, ka viņa ķermenis pēc savainojuma mainījies. "Jūtos (fiziski) stiprāks, labi kustos un esmu priecīgs par paveikto. Protams, esmu nepacietīgs (atgriezties) laukumā, taču (atveseļošanās procesam) jāvelta nepieciešamais laiks. Pašlaik par to nedomāju, tikai priecājos par katru nākamo soli.