Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

14.01.2019 Aizvada vērienīgas vieglatlētikas sacensības

Sestdien, 12.janvārī, Liepājas Olimpiskā centra jaunajā manēžā notika pirmās lielākās Latvijas mēroga sacensības vieglatlētikā – „Sportland” kausa pirmais posms, informē Liepājas Sporta spēļu skolas pārstāve Simona Laiveniece.

Sacensības norisinājās divās vecuma grupās – U18, U20 un vecāki, kopumā pulcējot 350 dalībniekus.

Liepājniekiem izdevās izcīnīt divas uzvaras – Ievai Šērai (trenere D. Stumbre) lodes grūšanā ar rezultātu 13.45 un Rojam Pukam (trenere D. Lauva) 800 metru skrējienā ar rezultātu 1:57,19.

Sudraba medaļu izcīnīja trenera V. Goļinska audzēknis Dmitrijs Ļašenko 300 metru skrējienā ar rezultātu 36.44. Savukārt trešā vieta Adrianam Kālim (trenere D. Lauva) augstlēkšanā ar rezultātu 1.89m, kā arī Amandai Radavai (trenere D. Stumbre) 60 metru barjerskrējienā ar rezultātu 9.19.

Liepājas Sporta Spēļu skolas vieglatlētikas metodiķe Diāna Lauva uzsver: “Mums bija ļoti liels izaicinājums manēžā rīkot tik lielas sacensības, bet izdevās viss labāk nekā plānots. Bija kopības sajūta un līdzjutēju atbalsts. Paldies visiem par kopdarbu! Jāatzīmē, ka liepājniekiem sacensībās bija ne tikai medaļas, beta arī Latvijas sezonas labākie rezultāti: Rojam Pukam 800 metru skrējienā pieaugušo un U20 konkurencē, Gintam Drigulim U20 labākais rezultāts 300 metru skrējienā (37.11) un Ievai Šērai U20 lodes grūšanā. Lepojamies ar savējiem!”