Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepaja.lv

14.08.2019 Ar riteņbraukšanas pamatu nostiprināšanu turpina gatavoties "Liepājas velodienai"

Ceturtdien, 15.augustā, pulksten 19 Dienvidu fortos velodraugi pulcēsies otrajam tematiskajam riteņbraukšanas aktīvajam vakaram, kurā jomas eksperti aicinās piedalīties vienā no divu veidu sarežģītības treniņa distancēm, kā arī dalīsies zināšanās par gatavošanos dažāda veida un intensitātes velobraucieniem, informē riteņbraukšanas kluba "Liepāja" treneris Juris Vilmanis.

Tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars tiek organizēts, gatavojoties riteņbraukšanas sacensībām "Liepājas velodiena". Uz aktīvo vakaru aicinātas ierasties gan ģimenes ar bērniem, gan pieaugušie ar visdažādāko sagatavotības līmeni, jo katram būs iespēja pamēģināt ko jaunu vai nostiprināt jau zināmo.

Šoreiz organizatori treniņa pirmajā daļā nodemonstrēs un pastāstīs par riteņbraukšanas apģērba un citu aksesuāru lietošanu dažādos laikapstākļos, bet otrajā daļā pievērsīs uzmanību riteņbraukšanas pamatiem jeb rūpīgai iesildīšanās un atsildīšanās programmai, kā arī iesaistīs vienā no divu veidu sarežģītības treniņbraucieniem. Aktīvā vakara dalībniekiem būs iespēja kopā ar RK Liepāja pārstāvjiem doties mierīgākā braucienā pa veloceliņiem, kā arī tiks organizēts nedaudz grūtāks treniņš un apmācība tiem interesentiem, kuri Liepājas velodienā plāno startēt MTB sporta braucienā. Dienvidu fortu trasē ikviens varēs saņemt padomu un uzlabot savas prasmes efektīvi nobraukt un uzbraukt kalnā, šķērsot smilšu trases posmus, kā arī pārvarēt zarus un citus šķēršļus.

Interesenti aicināti pulcēties pulksten 19 Dienvidu fortos, kurā dalībniekus sagaidīs riteņbraukšanas kluba "Liepāja" pārstāvji. Aktīvā vakara starta vieta būs iezīmēta ar Liepājas pludmales karogiem.

Drošības apsvērumu dēļ aktīvā vakara dalībniekiem ieteicams uzvilkt veloķiveres.

Nākamais tematiskais riteņbraukšanas aktīvais vakars norisināsies 22. augustā.