Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepaja.lv

09.09.2019 Ar skrējienu sacensību norises vietā turpinās gatavoties “Drosmes skrējienam”

Trešdien, 11.septembrī, pulksten 18.30 aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi”, gatavojoties sestdien, 14.septembrī, gaidāmajam “Drosmes skrējienam”, piedzīvojumu alkstošie sporta entuziasti un aktīva dzīvesveida atbalstītāji tiek aicināti uz noslēdzošo bezmaksas Drosmes vakaru.

“Drosmes aģentūras” komunikācijas speciāliste Inga Andersone informē, ka ikviens sacensību dalībnieks un tie, kuri vēl tikai grasās pieteikties dalībai “Drosmes skrējienā”, var doties uz šo treniņu, lai būtu fiziski gatavi 7 vai 14 kilometrus brist pa dubļiem, skriet, rāpot, rāpties un pieveikt dažādus trases šķēršļus un spēka uzdevumus.

Arī šoreiz treniņa starta vieta būs iezīmēta ar pludmales karogiem. Drosmes vakara dalībniekiem būs iespēja cīņu un fitnesa kluba “Ballistic boxing club” treneru vadībā iesildīties, atsildīties un piedalīties piecu līdz septiņu kilometru vidēji augstas intensitātes skriešanas treniņā.

Kā norāda sporta kluba pārstāvji, tad šajā aktīvajā vakarā īpaši fokusēsies uz dabisko šķēršļu, kāpu, purva pārvarēšanu vidē, kur jau nedēļas nogalē norisināsies atraktīvās piedzīvojumu sacensības “Drosmes skrējiens”.

Drosmes skrējienam var vēl pagūt reģistrēties mājaslapā drosmesskrejiens.lv līdz 10.septembrim, kā arī sacensību dienā aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi”.

Startēt rudens piedzīvojumā dalībnieki var gan individuāli, gan komandās.