Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Kompleksā Sporta Skola

08.11.2018 Cīkstoņi no Igaunijas atgriežas ar medaļām

2. un 3.novembrī Igaunijas pilsētā Maardu norisinājās tradicionālais A.Aberga piemiņas turnīrs grieķu-romiešu cīņā, informē Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas "Liepājas Kompleksā Sporta Skola" izglītības metodiķe Karina Šarkova. 

Liepājas Kompleksās sporta skolas cīkstoņi uzrādīja atzīstamus rezultātus, un visi iekļuva savu svara kategoriju finālā, kur uzvaru izdevās izcīnīt trijiem liepājniekiem.

Svara kategorijā līdz 38 kilogramiem par čempionu kļuva Daniels Cimbaļenko. Svara kategorijā līdz 71 kilogramam piecas uzvaras izcīnīja un par čempionu kļuva Arturs Laugalis. Savukārt svara kategorijā līdz 48 kilogramiem finālā satikās divi liepājnieki - Dāvids Dvīnis un Kaspars Bondarenko. Savstarpējā cīņā pārāks ar rezultātu 2:1 bija Kaspars un kļuva par sacensību uzvarētāju, kopā turnīrā izcīnot trīs uzvaras. Vēl divas otrās vietas izcīnīja Rainers Baibakovs (svara kategorijā līdz 35 kilogramiem) un Edgars Laugalis (svara kategorijā līdz 65 kilogramiem), kuram šīs bija pirmās sacensības šajā svara kategorijā.