Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

14.09.2019 Dubļi, sviedri un azarts. “Drosmes skrējienā” uzvar Kristīne Kuzņecova un Oskars Cimermanis  (17)

Sestdien, 14.septembrī, aktīvās atpūtas vietā “Beberliņi” otro reizi Liepājā norisinājās piedzīvojumu un izturības pasākums – “Drosmes skrējiens”, kurā 7 un 14 kilometru garajās šķēršļu trasēs ikviens varēja pārbaudīt savas spējas.

Sacensību trase vijās cauri “Beberliņiem” un to piegulošajai teritorijai. Dalībniekiem ceļā uz finišu vajadzēja pieveikt konstruētus šķēršļus, kas vienmērīgi biji izvietoti visā trases garumā, lai ikviens varētu sajust piedzīvojuma garšu.

“Beberliņu” taku dabiskos šķēršļus – grāvjus, dubļu bedres un citus dabas veidojumus papildināja mākslīgi veidoti šķēršļi, lai pārbaudītu dalībnieku spēku, veiklību un ātrumu, pārvarot koka barjeru sienas, virvju tīklus, dzeloņstieples, auto riepas, ledainus ūdens baseinus un citus izaicinājumus.

Tāpat bija nepieciešams veikt arī dažādus citus uzdevumus - smilšu maisu un koka bluķu nešanu, akmeņu vilkšanu, traktora riepu velšanu un arī atmiņu testus.

Skrējiena mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu, fitnesa un skriešanas kultūru, sniegt dalībniekiem un skatītājiem pozitīvas emocijas, motivāciju un kopības sajūtu.

“Drosmes skrējiena filozofija nav nodzīt dalībnieku pa dubļiem ar nenormālu cīkstēšanos ar sevi, bet ir vienkārši aicinājums gūt baudu no dalības sacensībās ar zināmu grūtības pakāpi, izjust piedzīvojumu un uzdrīkstēties vairāk!” uzsver sacensību organizators.

Šis bija skrējiena sērijas noslēdzošais posms, kurā arī tika noskaidroti “Drosmes skrējiena” 2019.gada sezonas sērijas četru pomu kopvērtējuma uzvarētāji.

“Drosmes aģentūras” komunikācijas speciāliste Inga Andersone portālu liepajniekiem.lv informē, ka sieviešu  vidū 14 km distancē 1. vietu izcīnīja Kristīne Kuzņecova – viņa trases divus apļus noskrēja 1 stundā 31 minūtē un 21 sekundē. Otrajā vietā ierindojās Solvita Purmale ar laiku 1 stunda 50 minūtes un 40 sekundes, bet trešā ātrākā bija Aiste Jurevice no Lietuvas ar laiku 2 stundas 2 minūtes un 46 sekundes.

Vīriešu konkurencē visātrāk 14 km garo distanci pieveica Oskars Cimermanis iekļaujoties 1 stundā 15 minūtēs un 11 sekundēs, kā arī uzlabojot savu iepriekšējā gada rezultātu, kad viņš 7 km trasē ierindojās 3. vietā. Otrais labākais rezultāts, tāpat kā pērn 7 km distancē, bija aizputniekam Artim Ķemerim, kurš šogad skrienot sacensību distancē trasi pieveica attiecīgi 1 stundas 15 minūšu un 50 sekunžu laikā, bet trešajā vietā ierindojās Jānis Krastiņš ar laiku 1 stunda 16 minūtes un 37 sekundes.

Savukārt Drosmes skrējiena 7 km distances sieviešu vidū labākā bija liepājniece Zane Ceriņa – viņa trasi noskrēja 49 minūtēs un 36 sekundēs. Otrajā vietā ierindojās Alīna Rodionova ar laiku 51 minūtes un 19 sekundes, bet trešā ātrākā bija Aiva Belova ar laiku 52 minūtes un 12 sekundes.

Vīriešu konkurencē uzvaras laurus plūca Edgars Apinis, pieveicot 7 km garo distanci 36 minūtēs un 30 sekundēs. Otrais labākais rezultāts bija liepājniekam Sergejam Andersonam, kurš trasē pavadīja attiecīgi 42 minūtes un 8 sekundes, bet trešajā vietā ierindojās priekulnieks Madars Spēks ar laiku 44 minūtes un 5 sekundes.

Komandu cīņā šogad visātrāk Drosmes skrējienu pieveica komanda “Body factory meičuki”, kuras sastāvā startēja Loreta Ķikuste, Ēriks Strautiņš, Laura Ābeltiņa un Andrejs Savčenko. Viņi uzveica 7 km garo trasi 48 minūtēs 38 sekundēs. Otrajā vietā finišēja komanda “Body factory džeki” (Ivo Cīrulis, Dmitrijs Rjabinovs, Armands Rabovičs un Toms Ābeltiņš), trešajā – komanda no Liepājas “AutoStils-L” (Kristers Miķelsons, Sandis Lēvalds, Daniels Zauka un Edvards Eniņš).