Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Ilustratīvs foto
Foto: liepaja.lv

13.05.2019 Jūnijā tiks dots starts pludmales tenisa turnīram

19.jūnijā tiks dots starts pludmales tenisa turnīra 2019.gada sezonai, kuras ietvaros notiks pieci posmi ar noslēguma posmu 14.augustā.

Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes “Liepājas Tenisa sporta skola” direktors Elans Zīverts informē, ka turnīrā aicināts piedalīties ikviens, kurš sasniedzis 14 gadu vecumu.

Pludmales tenisa turnīra posmi tiks aizvadīti 19.jūnijā, 3., 17.un 31.jūlijā un 14.augustā. Visu turnīra posmu sākums paredzēts pulksten 17 ar reģistrēšanos turnīram, bet pašu spēļu sākums paredzēts pulksten 18. Visi turnīra posmi norisināsies laukumos pie jaunās LOC Tenisa halles Liedaga ielā 7. 

Turnīra posmi trīs reizes notiks vīriešu un sieviešu pāriem, savukārt, divas reizes paredzētas jaukto pāru spēles. Gadījumos, kad nav pārinieka, turnīra norises vietā pasākuma organizatori jums palīdzēs atrast, kā arī, ja nav sava pludmales tenisa rakete, uz turnīra norises laiku pasākuma organizatori jums to nodrošinās. Sliktu laika apstākļu dēļ (stiprs vējš vai lietus) konkrētā posma norise var tikt pārcelta uz posma norises nedēļas ceturtdienu vai piektdienu vai arī atcelta.

Ar turnīra nolikumu iespējams iepazīties šeit.