Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Dzintara boulings

12.10.2018 Liepājas čempionāta posms ar starptautisku vērienu  (1)

Otrdien, 9. oktobrī Atpūtas un izklaides centrā „Dzintara boulings” norisinājās nu jau sestais 2018. gada sezonas posms Liepājas čempionātā boulingā, portālam vēstīja Liepājas amatieru boulinga čempionāta organizators Kristaps Ruicēns.

Pirmo reizi kopš 2007. gada kāds no Liepājas pilsētas boulinga turnīriem pulcēja dalībniekus no kaimiņzemes Lietuvas, jo šajā posmā čempionātā piedalījās 17 cilvēku delegācija no Klaipēdas boulinga kluba „Piejuros Boulingas”.

Līdz ar to sestais posms kļuva par pēdējos gados apmeklētāko turnīru ar 33 dalībniekiem. Gan spēlētājiem, gan apmeklētājiem bija interesanti vērot, kāda izvērtīsies cīņa un ko mūsu pilsētas ierasti labākie boulinga spēlētāji spēs pretī likt lietuviešiem.

Cīņa un spriedze priekšsacīkstēs izvērtās ļoti sakāpināta. Turnīra priekšsacīkstes tika sadalītas divās kārtās. Vispirms viesi izspēlēja divas spēles, pēc tam spēlēt devās mājinieki. Kopumā sacensība starp Liepājas un Klaipēdas boulinga entuziastiem padevās visai līdzīga un ir vērts uzsvērt, ka tālais ceļš nemazināja viesu spēlēt prasmi. Pēc priekšsacīkstēm tapa skaidrs, ka finālā iekļuva pa četriem spēlētājiem no Lietuvas un Latvijas. No mūsu puses sportistiem finālā iekļuva trīs pašmāju favorīti – sezonas līderis Pāvels Goroškovs un čempionāta pirmā piecinieka pārstāvji Kristaps Ruicēns un Edmunds Milašus. Vēl jāatzīmē, ka par mazu pārsteigumu šā turnīra lielajā konkurencē ļoti atzīstami startēja arī Emīls Kadiķis, kurš finālā iekļuva kā pēdējais no mūsējiem ar kopējo septīto labāko rezultātu.

Finālā emocijas sita augstu vilni. Dažbrīd lietuvieši pat sajutās, kā mājās, jo viesus vētraini atbalstīja finālā netikušie kaimiņzemes pārstāvji. Pirmajā spēlē un finālā kopumā labu sniegumu demonstrēja klaipēdietis Imantas Petkus. Ar kopējo punktu skaitu 576 viņš arī triumfēja Liepājas boulinga čempionāta sestajā posmā. Kā vienīgais no mūsējiem godalgotu vietu izcīnīja Kristaps Ruicēns, kurš teicami aizvadot otro un trešo fināla spēli, tikai par 14 punktiem atpalika no uzvarētāja. Trešo vietu izcīnīja vēl viens Klaipēdas boulinga kluba pārstāvis Aļikas Jenko.

Nākamais Liepājas boulinga čempionāta posms norisināsies 13. novembrī Dzintara boulingā, kas būs pēdējais posms pirms lielā decembra finālturnīra!