Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Sanita Ieva Sparāne

12.04.2019 Liepājas pusmaratons atklās "Bigbank Skrien Latvija" jauno sezonu  (12)

Nedēļas nogalē, 13. aprīlī, laukumā pie koncertzāles "Lielais Dzintars" pulcēsies tūkstošiem aktīvu iedzīvotāju, lai piedalītos skrējienu seriāla "Bigbank Skrien Latvija" 9. sezonas pirmajā posmā, informē biedrības "Baltic Events" mārketinga komunikācijas vadītāja Lelde Mēness.

Izņemt dalībnieku numurus un piereģistrēties skrējienam varēs koncertzālē "Lielais dzintars" gan piektdienas, 12. aprīļa, pēcpusdienā no pulksten 15 līdz 20, gan sacensību dienas rītā no pulksten 9 līdz 30 minūtes pirms katra skrējiena starta.

Sestdien pirmie uz starta pulksten 12 stāsies pusmaratona (21,0975 kilometri) dalībnieki, tad pēc 10 minūšu intervāla ar kopējo startu trasē dosies 5 kilometru skrējiena, 10 kilometru skrējiena un nūjošanas distanču dalībnieki. Vēlāk mazuļu rāpošanas sacensību ietvaros tie, kuriem vēl pirmie soļi ir priekšā – jaunākie sacensību dalībnieki, veiks 10 metru garu distanci kopā ar mammām un tētiem. Nākamie trasē dosies bērni vairākās vecuma grupās. Dienas noslēdzošajā distancē pulksten 15 dosies 2 kilometru ģimenes skrējiena dalībnieki.

Kā norāda pusmaratona organizatori, dalībnieku ērtībām koncertzālē būs pieejama mantu glabātuve, tualetes, ģērbtuves, bet dušas un ģērbtuves būs pieejamas LOC Manēžā.

Šis būs trešais gads, kad Liepājas pusmaratons atgriezies starp skriešanas seriāla "Bigbank Skrien Latvija" posmiem.

Dalībnieki aicināti izturēties atbildīgi pret savu veselību, nepārvērtēt savus spēkus un izmantot “Mangaļu” ūdens punktus, kas būs izvietoti vairākās vietās trasē, lai nepieļautu organisma dehidratāciju. Trasē nepieciešamības gadījumā būs pieejama arī medicīniskā palīdzība, un organizatori aicina noteikti apstāties, sajūtot diskomfortu.

Pasākumu klātienē komentēs sporta žurnālisti Armands Tripāns un Lauris Lizbovskis.

Jāatzīmē, ka paralēli sportiskajām aktivitātēm būs gaidāmi arī muzikāli priekšnesumi. Klausītājiem būs iespēja baudīt gan mūziķa Jāņa Buķeļa, gan “radio TEV” dīdžeja, gan bundzinieku priekšnesumus.

Liepājas pusmaratona dalībnieki, kas pieveiks pusmaratonu, 10 kilometru skrējienu/nūjošanu, 5 kilometru skrējienu vai kādu no Bērnu skrējiena distancēm, saņems unikāla dizaina medaļu. Savukārt ātrākie dažādās vecuma grupās cīnīsies par naudas balvām, trofejām. 

Pašiem mazākajiem pusmaratona dalībniekiem organizatori sarūpējuši izklaides piepūšamajās atrakcijās un seju apgleznošanu.