Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Anastasija Dubova
Foto: Ģirts Gertsons

13.08.2018 Liepājas vingrotājas uz Eiropas skatuves

Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēknes Anastasija Dubova un Anna Ločmele Glāzgovā Latvijas izlases sastāvā piedalījās Eiropas sporta vingrošanas čempionātā. Labāko sniegumu Dubova sasniedza vingrojumā uz baļķa, ieņemot 39. vietu 90 sportistu konkurencē, bet Ločmele junioru vērtējumā ieņēma 29. vietu atbalsta lēcienā. Glāzgovā, Edinburgā un Berlīnē norisinājās Eiropas pirmais čempionāts olimpiskajos sporta veidos. Vieglatlēti sacentās Berlīnē, bet Skotijā Eiropas tituli tika izcīnīti ūdenssporta veidos, riteņbraukšanā, sporta vingrošanā, akadēmiskajā airēšanā, golfā un triatlonā.

Latvijas sporta vingrošanas izlase Vecā kontinenta forumā ieguva 25. vietu, summā sasniedzot 123,396 punktus. Liepājniece Anastasija Dubova startēja visos daudzcīņas veidos un no Latvijas izlases sportistēm uzrādīja visstabilākos rezultātus. Mūsējā par atbalsta lēcienu saņēma 11,733 punktus, brīvajās kustībās – 10,733 punktus, vingrojumā uz stieņa – 9,766 punktus un vingrojumā uz baļķa – 11,800 punktus. Vingrojumos uz stieņa un baļķa Dubova bija labākā Latvijas izlases sastāvā, ieņemot attiecīgi 74. un 39. vietu. Daudzcīņā, kur gan nebija oficiāls vērtējums, Dubova ierindojās 34. vietā.

Eiropas čempionāta uzvarētāju ģeogrāfija bija gana plaša. Pie zelta godalgām tika Krievijas, Ungārijas, Beļģijas, Nīderlandes un Francijas vingrotājas.

Latvijas junioru izlase ar liepājnieci Annu Ločmeli sastāvā komandu cīņā ar 110,163 punktiem ieņēma 26. vietu. Ločmele atbalsta lēcienā ierindojās 29. vietā, bet vingrojumā uz baļķa liepājniece palika 90. vietā.