Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

16.04.2019 Liepājniekam panākumi badmintona sacensībās

Ar lieliskiem rezultātiem no Siguldas atgriezušies Liepājas badmintonisti, kas svētdien, 14.aprīlī, piedalījās "Yonex" Latvijas Apvienotās Badmintona Līgas sestā posma sacensībās. Šis turnīra posms pulcēja 93 spēlētājus no Latvijas un Lietuvas, tostarp arī divus liepājniekus.

Badmintona treneris Aigars Brečs informē, ka turnīrs norisinājās vīriešu un sieviešu vienspēlēs, dubultspēlēs un jauktajās dubultspēlēs trīs meistarības grupās - A, B un C, kur vienkopus rakešu spēles meistarībā sacentās gan jaunieši, gan pieaugušie. 

Lielisku startu visos posmos demonstrēja Gustavs Dāvids Brečs, kas kopvērtējumā izcīnīja divas bronzas godalgas B grupas vīriešu vienspēlēs un dubultspēlēs. Ar mainīgām sekmēm startēdams visos sešos posmos liepājnieks vienspēlēs ierindojās 4., 7.,4.,13.un 3. vietā, šajā posmā izcīnot augsto 3.vietu. 

Veiksmīgāks starts liepājniekam padevās dubultspēlēs, kur startēdams ar vairākiem partneriem tika ieņemtas attiecīgi 3., 3., 2.,4. vietas. Piektajā posmā Brečs dubultspēlēs nestartēja, bet noslēdzošajā posmā kopā ar Anriju Zaķi aizcīnījās līdz 5.vietai.