Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

04.12.2019 Liepājniekiem godalgotas vietas Latvijas kausā badmintonā

Ar lieliskiem rezultātiem no Valmieras atgriezušies Liepājas badmintonisti, kas 30.novembrī  un 1.decembrī piedalījās Latvijas čempionātā U19 un Elevatus Latvijas kausa izcīņā vecuma grupā U13 un U17. Sacensībās piedalījās 142 valsts spēcīgākie jaunie sportisti no visiem Latvijas badmintona klubiem un sporta skolām.Vēju pilsēta tika pārstāvēta 7 jauno sportistu sastāvā kopā izcīnot 3 zeltus, 2 sudrabus un  1 reizi paliekot  4.vietā.

Divi zelti Dināram Bronkam U17 Latvijas kausā, puišu vienspēlēs pieveica  visus oponentus un finālā pārliecinoša uzvara (21-8, 21-10) pār rīdzinieku Arvi Kažemaku.  Arī dubultspēlēs Bronkam pārī ar salaspilieti Rihardu Barkovu stabils sniegums, kā rezultātā finālā (21-19, 21-12) tika pārvarēta valmieriešu Kaspara Jāņa Plūmes un Oskara Potopa pretestība.

Zelts, sudrabs un 4.vieta Leonardo Golovčenko Latvijas kausa U13 vecuma grupā, kur vienspēlēs, mačā par zeltu, sāpīgs zaudējums (18-21, 18-21) pret Edgru Romku no Cēsīm. Dubultspēlēs, gan Leonardo pārī ar talsinieku Aleksi Emilianu Kviesi nekādas cerības pretiniekiem neatstāja, triumfēdami arī spēlē par 1.vietu pār Marku Kuļiņinu un Kristeru Zviedru.  Jauktajās dubultspēlēs Golovčenko kopā ar jelgavnieci  Esteri Buku palika ceturtie, mazajā finālā (17-21, 21-9, 17-21) trijos setos atzīstot Kristera Zviedra (Valmiera) un Nikolas Muķeles (Sigulda) pārākumu.

Sudraba godalga arī Arnoldam Tiļlam U17 jauktajās dubultspēlēs pārī ar jelgavnieci  Loretu Boku zelta mačā (14-21, 8-21) piekāpjoties Valmieras pārim Kaspars Jānis Plūme, Dārta Alise Demitere. Arnolds startēja arī puišu vienspēlēs, kur trijās spēlēs izcīnīt kādu uzvaru viņam neizdevās.

Savukārt U19 Latvijas čempionātā gan mūsu badmintonistiem tik labi neveicās. Turnīra “Liepājas cerība” vienspēļu finālā kājas traumu guva Gustavs Dāvids Brečs un čempionātā piedalīties nevarēja. Savukārt  Anrijs Zaķis vienspēlēs ar izcīnītu 1 uzvaru 3 spēlēs ierindojās 18.vietā, bet Ģirts Sermulis vienspēlēs palika bez uzvarām un ieņēma 23.vietu. Abi puiši startēja arī dubultspēlēs, kur arī uzvarēt kādā no spēlēm tikt neizdevās kā rezultātā 10 vieta.

U19 Latvijas čempionātā piedalījās un pieredzi smēlās arī mūsu U15 meitenes Marta Heize un Žanete Griniece. Vienspēlēs meitenes palika bez uzvarām ierindojoties 20. un 21.vietā. Arī dubultspēlēs pie uzvarām tikt neizdevās, arī paliekot 10. vietā.
Bet U19 jauktajās dubultspēlēs no liepājnieku pāriem labāk veicās Anrijam Zaķim un Martai Heizei (14.vieta), kas savstarpējā mačā pārspēja Ģirtu Sermuli ar Žaneti Grinieci (16.vieta).