Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Evelīna Ivanova apliecināja savu meistarību senioru konkurencē, izcīnīnot 1. vietu.
Foto: Aleksejs Nazarati 

11.06.2019 Mājas vēji palīdzēja Evelīnai Ivanovai

Liepājas Olimpiskajā centrā šogad jau sesto reizi norisinājās starptautiskais mākslas vingrošanas turnīrs "Vēju pilsētas kauss". Senioru konkurencē uzvarēja Liepājas Kompleksās sporta skolas audzēkne Evelīna Ivanova.

Šogad sacensībās piedalījās vairāk nekā 300 vingrotājas no  septiņām valstīm – Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Krievijas, Gruzijas, Baltkrievijas un Izraēlas.

Trīs dienas šī skaistā un elegantā sporta veida cienītāji varēja vērot dažāda vecuma vingrotāju priekšnesumus – sacensībās piedalījās gan iesācējas (visjaunākajai vingrotājai bija 5 gadi), gan sporta meistares.

Kā ierasts Liepājas mākslas vingrošanas sacensībās, zāle bija gaumīgi iekārtota un turnīrs lieliski noorganizēts. Vingrotājas sacentās par medaļām atsevišķos veidos, taču daudzcīņas uzvarētājas tika apbalvotas ar "Vēju pilsētas" kausiem. No Liepājas mākslas vingrotājām savā vecuma grupā uzvarēja Alise Kalniņa (2011. gads, A grupa), Amanda Rone (2007., B), Alika Bakuradze (juniores 2005., B), Nikola Vasiļjeva (juniores 2006., A) un Evelīna Ivanova (seniores).

Tuvu uzvarai bija Adriana Šeibe (iesācējas) un Polina Račkovska (juniores 2005, A). Abas noslēgumā ierindojās 2. vietā. Savukārt Angelīna Šerstņova (seniores), Adriana Rone (2010., A) un Valērija Burikova (juniores 2005., B) izcīnīja 3. vietu.

Pēc sacensībām gandarījumu par paveikto gan sportiskajā, gan organizatoriskajā ziņā pauda Liepājas mākslas vingrošanas trenere Tatjana Ņikitina. Trenere sacīja, ka Liepājas sportistēm ir radīti labvēlīgi apstākļi augsta līmeņa rezultātu sasniegšanai. Viņa ir pateicīga arī visiem atbalstītājiem, kuri nodrošināja "Vēju pilsētas kausa" veiksmīgu norisi.