Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: liepaja.lv

13.03.2019 Manēžā norisināsies telpu orientēšanās sacensības

Sestdien, 16. martā, Liepājas Olimpiskā centra (LOC) Manēžā norisināsies Liepājas telpu orientēšanās sacensības.

Latvijas Orientēšanās federācijas pārstāvis Matīss Ratnieks informē, ka telpu orientēšanās sacensībās katram dalībniekam tiek izdalīta karte ar ēkā izvietotiem punktiem, kuros elektroniski pēc iespējas ātrāk pareizā secībā jāreģistrējas. Lai punktu meklēšanu un atrašanu sarežģītu, daļai gaiteņu būs tikai viens kustības virziens, kā arī daļa ceļu būs slēgti.

““LOC manēža” ir modernākā vieglatlētikas manēža visā Latvijā, kas atklāta mazāk pirms gada. Ēkā ir vairāki gaiteņi, telpas un slepenas kāpnītes, kurās ikdienā apmeklētājiem nav pieejamas. Dalībniekiem būs iespēja iepazīt arī Liepājas 5. vidusskolu, veicot daļu distances pa tās telpām” stāsta sacensību organizators no Latvijas Orientēšanās federācijas Matīss Ratnieks.

Sacensībām ir iespējams pieteikties līdz šodienas, 13. marta, pulksten 23.59. Tā pat varēs pieteikties arī sacensību dienā uz vietas, bet sacensību rīkotāji negarantē, ka visiem pietiks kartes.

Reģistrācija sacensību centrā sāksies no pulksten 12, bet dalībnieki startēt varēs sev ērtā laikā no pulksten 13 līdz 15.30. Finišs tiks slēgts pulksten 16.