Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Oskars Muižnieks
Foto: Ģirts Kehris

14.07.2019 Muižnieks uzvaru sēriju turpina Vietalvā

Latvijas valsts mežu MTB maratona piektajā etapā, kurš norisinājās Vietalvā, uzvaru sēriju "Toyota Hybrid" sporta distancē turpināja Latvijas čempions maratonā Oskars Muižnieks, savukārt dāmām nepārspēta bija Lelde Ardava.

49 kilometrus garajā "Toyota Hybrid" sporta distancē piekto uzvaru piecās Latvijas valsts mežu MTB maratona etapos izcīnīja "DTG-MySport" komandas līderis Oskars Muižnieks, kurš nodrošināja uzvaru kopvērtējumā, distanci veicot vienā stundā, 41 minūtē un 58 sekundēs. Kā otrais finišu pēc divarpus minūtēm sasniedza pagājušās sezonas kopvērtējuma uzvarētājs Dmitrijs Sorokins, savukārt trešais bija Muižnieka komandas biedrs Lauris Purniņš.

Dāmām trešo uzvaru un uzvaru kopvērtējumā nodrošināja "VW Komerctransports-Veloprofs.lv" komandas braucēja Lelde Ardava. Latvijas čempione maratonā sporta distanci veica divās stundās, četrās minūtēs un trīs sekundēs. Otrā bija uzvarētājas komandas biedrene Lāsma Ozola, savukārt trešo vietu izcīnīja "Baldones velokomandas" braucēja Anita Antone.

Astoņus kilometrus īsākajā "Lielbāta" tautas distancē uzvaru svinēja "VW Komerctransports-Veloprofs.lv" braucējs un 2017. un 2018. gada kopvērtējuma uzvarētājs šajā distancē Jānis Priževoits. Ar tādu pašu laiku kā uzvarētājam, viena stunda, 24 minūtes un 36 sekundes finišēja Sandijs Kļaviņš no "Pulsaar" vienības, savukārt trešais bija kopvērtējuma līderis Ģirts Cirvelis no "Roadex".

Dāmu konkurencē nepārspēta bija "Dobeles dzirnavnieks/FeelFree" komandu pārstāvošā Santa Sanija Jurgena, kura distanci veica vienā stundā, 37 minūtēs un 43 sekundēs. Pēc 86 sekundēs kā otrā finišu sasniedza Madara Fūrmane ("Seomedia.lv"), bet trešā bija Beate Kovgere ("VW Komerctransports-Veloprofs.lv").

Sporta distancē komandu konkurencē pārliecinošu uzvaru ar 3897 punktiem izcīnīja neapturamā "DTG-MySport" vienība, otrajā vietā "Patria Bottecchia", bet trešie bija "ZZK". Savukārt tautas braucienā uzvarēja "Pulsaar" komanda, otro vietu izcīnīja "ZZK-Cēsis", bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena stāvēja "VW Komerctransports-Veloprofs.lv".