Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Dzintara boulings

06.12.2018 Noslēdzas Liepājas boulinga čempionāta sezona

Otrdien, 4. decembrī, atpūtas un izklaides centrā „Dzintara boulings” tika aizvadīts 2018. gada sezonas fināla posms Liepājas atklātajā čempionātā boulingā. Otro reizi par čempionu kļuva Kristaps Ruicēns.

Kā jau ierasts, pēdējos čempionāta posmos konkurenci papildināja Lietuvas sportistu delegācija no Klaipēdas un Plunģes. Pēc sešām kvalifikācijas spēlēm finālā iekļuva Edgars Lībeks ar 1049 punktiem, Pāvels Goroškovs (1053), Kristaps Ruicēns un Artis Lanka (abiem pa 1066 punktiem), Gints Dzenis(1073), iepriekšējā gada čempions Konstantīns Solovjovs(1078), triju līdzšinējo čempionātu medaļnieks Juris Kibaļčičs(1087) un Jānis Treimanis ar 1111 punktiem.

Pēc pirmās spēļu partijas izkristalizējās līderu trio – Juris Kibaļčičs (210), Kristaps Ruicēns (193) un sezonas līderis Pāvels Goroškovs (191 punkts). Otrajā partijā pagalam neveiksmīga spēle sanāca J.Kibaļčičam ar 153 punktiem, bet abi sezonas kopvērtējuma līderi P.Goroškovs un K.Ruicēns turpināja stabili ar identiskiem 193 punktiem katrs.

Fināla pēdējā spēlē nedaudz sadeldēt punktu starpību izdevās J.Kibaļčičam ar 182 punktiem, bet ar to bija par maz, jo P.Goroškovs ar K.Ruicēnu uzmeta attiecīgi 171 un 169 punktus, kas nozīmēja, ka J.Kibaļčičs paliek trešais ar 549 punktiem un bronzas godalgu, bet abiem līderiem identiski 555 punkti un nepieciešama čempiona pārspēle.

Pārspēlē svaru kausi no sākuma bija par labu P.Goroškovam, kad spēles vidū pēc trim secīgiem straikiem pārsvars sasniedza pat +46 punktus. Taču K.Ruicēnam izdevās lauzt spēles gaitu un, aizvadot stabilu un teicamu partijas nobeigumu, par sešiem punktiem apsteidza pretinieka rezultātu. Kristaps Ruicēns triumfēja turnīrā, kļūstot par divkārtējo Liepājas boulinga čempionu pēdējos trijos gados.

Līdz ar to Liepājas boulinga čempionāts 2018 ir noslēdzies. Pēc Jaunā gada februārī sāksies jaunā sezona, kad jau ar pašu sezonas sākumu tas sauksies Liepājas atklātais čempionāts boulingā, jo dalību apstiprināja Lietuvas sportisti, tā ceļot čempionāta līmeni un konkurenci.