Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

14.01.2019 Razma nodrošina dalību PDC tūrē

Priekules šautriņu meistars Madars Razma  kvalificējās šī gada Profesionālās šautriņu mešanas korporācijas PDC seriālam. Pērn Latvijas profesionālajam šautriņu metējam pietrūka vienas uzvaras, lai nodrošinātu automātisku vietas saglabāšanu PDC turnīros, savukārt janvāra sākumā Razma tika pie kārotās ceļazīmes.

Četrās sacensību dienās tika sadalītas četras ceļazīmes, bet vēl vienu ieguva sportists, kurš šajās dienās uzvarējis visvairāk dueļos – tieši šādi pie savas ceļazīmes tika Razma.

Pirmajā sacensību dienā priekulnieks aizkļuva līdz ceturtdaļfinālam, savukārt otrajā dienā aizkļuva līdz finālam, bet tajā nenoturēja 4-2 pārsvaru un ar 4-5 piekāpās Maikam van Duivenbodam no Nīderlandes, bet trešajā dienā Madars pārvarēja tikai pirmo sacensību kārtu. Pēc trim dienām Razma bija vadībā cīņā par piekto ceļazīmi.

Pēdējā sacensību dienā Razma aizkļuva līdz pusfinālam, kurā ar 2-5 piekāpās lietuvietim Darjam Labanauskam un pārliecinoši triumfēja cīņā par visvairāk uzvarām šajās dienās, tuvāko konkurentu apsteidzot par četriem panākumiem. Arī lietuvietis un Razmas draugs Labanausks tika pie PDC ceļazīmes, un abi baltieši pasaules tūrē varēs startēt divus gadus.