Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Anastasija Sevastova
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

07.10.2019 Sevastova pleca savainojuma dēļ nespēlēs Lincā

Latvijas pirmajai raketei Anastasijai Sevastovai šonedēļ Lincā bija plānots sezonas priekšpēdējais turnīrs, taču viņa Austrijā nevarēs spēlēt labā pleca savainojuma dēļ.

Sevastova pēc nesekmīga Āzijas turnīru posma, kur zaudēja abos mačos Uhaņā un Pekinā, WTA rangā šodien noslīdēja uz 25. vietu, pirmoreiz kopš 2018. gada jūlija esot ārpus Top 20. Viņa Lincas turnīrā bija izsēta ar trešo numuru, gatavojoties 1. kārtas mačam pret "wild card" saņēmušo Austrijas pirmo raketi Barbaru Hāsu (WTA 147.).

Sevastovai Lincā bija plānots sezonas priekšpēdējais turnīrs, pēc tā dodoties uz Maskavu, kur nākamajā nedēļā notiks "Premier 700" līmeņa sacensības. Ja Sevastova Austrijā un Krievijā nospēlētu produktīvi, viņai rastos cerības kvalificēties pēc nozīmes otrajam finālturnīram "WTA Elite Trophy", kur viņa piedalījās iepriekšējās divās sezonās.

Anastasija pagājušajā sezonā Maskavā un "WTA Elite Trophy" nopelnīja kopumā 345 punktus, kurus attiecīgi šomēnes zaudēs. Viņa sezonas rangā ir 26. vietā. Lai kvalificētos "WTA Elite Trophy", šogad varētu pietikt ar 21. vietu, no kuras Sevastova ir 231 punkta attālumā.

Latvija Lincas turnīrā būs pārstāvētā ar Aļonu Ostapenko (WTA 72.), kurai pirmais mačs plānots trešdien pret kvalifikācijas uzvarētāju Tamāru Korpaču (WTA 130.). Vācijas tenisiste kvalifikācijas finālā ar 6:4, 6:2 uzvarēja 15 gadus veco amerikānieti Koko Gofu (WTA 110.).