Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Nikola Vasiļjeva
Foto: Publicitātes

15.06.2018 Sporta māksla ar vēja pieskārienu  (4)

Divas dienas mākslas vingrotājas no nu jau ierastās mājvietas Celtnieku ielā bija pārcēlušās uz Liepājas Olimpisko centru, kur 9. un 10. jūnijā norisinājās starptautisks mākslas vingrošanas turnīrs "Vēju pilsētas kauss 2018". 

Spāņu romanču, Džo Dasēna kompozīciju un populāras krievu estrādes mūzikas pavadījumā mākslas vingrotājas divu dienu garumā sacentās par "Vēju pilsētas kausiem". Sportistes savu prasmi demonstrēja gaumīgi iekārtotā zālē, bet blakus laukumā pirms iziešanas uz galvenās arēnas mākslas vingrotājas cītīgi atstrādāja savu programmu. Dažbrīd nespeciālistiem būtu ieteicams pavērot ne tikai sacensību arēnā notiekošo, bet arī sportistu aizkulises.

Daudziem sacensību rīkotājiem no mākslas vingrošanas saimes būtu jāpamācās par vienmēr labā līmenī un precīzi organizētām sacensībām.

Skatītāji, vecāki un treneri cītīgi atbalstīja sportistes viņu veiksmēs un neveiksmēs, un meiteņu nopietno attieksmi nespēja mazināt arī tas, ja vingrošanas rīks nonāca tur, kur sportiste nebija vēlējusies.

Liepājas Kompleksās sporta skolas vingrotājas šajās sacensībās uzrādīja labus rezultātus un kopumā savā īpašuma ieguva 11 daudzcīņas kausus, kā arī 28 medaļas atsevišķos vingrojuma veidos.

Senioru grupā nepārspēta Jekaterina Djomina, junioru grupās uzvarēja Evelīna Ivanova un Alika Bakuradze, bet prejunioru kategorijā triumfēja Nikola Vasiļjeva.

Vidējās vecuma grupās godalgotajās vietās nokļuva Viktorija Petrova, Amanda Rone un Marija Opekunova. Jaunākajās vecuma grupās ar teicamu startu izcēlās Adriana Rone, Milana Vasiļjeva, Arīna Baranova un Sofija Bobrovska. Liepājas trenere Tatjana Ņikitina pēc sacensībām uzteica arī vairākas sportistes, kuras ieguva godalgas atsevišķos daudzcīņas veidos – Angelina Šerstņova, Valērija Burikova, Poļina Račkovska un Sofija Jefimova.

Liepājas sportistes sacensībām sagatavoja treneres Tatjana Ņikitina, Viktorija Seļivanova un Jeļena Rieksta.