Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Publicitātes

06.11.2019 U14 vecuma grupas badmintonisti gūst pieredzi Baltijas čempionātā

1.novembrī Lietuvas galvaspilsētā Viļņā notika Baltijas jaunatnes komandu čempionāts badmintonā, kurā bez Latvijas, Lietuvas un Igaunijas piedalījās arī komandas no Somijas, Baltkrievijas un Polijas.

U14 vecuma grupā jau otro gadu pēc kārtas uzvarēja Lietuvas jauniešu komanda, bet U16 un U18 triumfēja Polijas jaunieši. Latvijas U16 komanda izcīnīja 4.vietu, bet U14 un U18 komandas palika 5.vietā.

Savukārt 3.novembrī Viļņā norisinājās Baltijas jaunatnes individuālais čempionāts trijās vecuma grupās – U14, U16 un U18, pulcējot 122 spēlētājus no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Baltkrievijas un Polijas.

Individuālajā turnīrā triumfēja Igaunijas juniori, izcīnot 10 čempiona titulus no 15 iespējamajiem. Trīs tituli arī Lietuvai, pa vienam Baltkrievijai un Somijai. Latvijas juniori individuālajā vērtējumā spēja izcīnīt divas 2.vietas un 3.vietu.

Latvijas izlases sastāvā, kā rezervisti, bija iekļauti arī divi liepājnieki Dinārs Bronka un Leonardo Golovčenko. Mūsu puišiem bija iespēja startēt individuālā čempionāta dubultspēļu turnīrā, kur lai arī pie uzvarām šoreiz tikt neizdevās, taču vērtīgu pieredzi iegūt gan.

Divās pirmajās spēlēs mūsējie ar 5:21, 6:21 un 5:21, 12:21 piekāpās Igauņiem, bet pēdējā spēlē jau spēja sniegumu nedaudz uzlabot ar 12:21, 15:21 atzīstot lietuviešu pāra pārākumu.

Pēc atgriešanās mājās jaunie badmintonisti turpinās cīņas vairākos turnīros Latvijā lai iekļūtu Latvijas izlases sastāvā un varētu piedalīties U15 Eiropas čempionātā, kas norisināsies 2020.gada februārī Francijas pilsētā Lievinā (Liévin).