Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

15.05.2018 Vieglatlēti veiksmīgi uzsāk vasaras sacensību sezonu

Liepājas Sporta Spēļu Skolas (LSSS) vieglatlēti veiksmīgi uzsākuši vasaras sacensību sezonu.

11.maijā U12 un U14 vecuma meitenes un zēni devās uz Saldu sporta skolas atklātajām sacensībām, kuras pulcēja bērnus no visas Latvijas. Kā portālam vēstīja Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Liepājas Sporta Spēļu Skolas metodiķe Diāna Lauva, liepājniekiem izdevās izcīnīt vairākas medaļas.

U14 grupā trīs zelta medaļas izcīnīja treneres D.Lauvas audzēkņi. 300 metru skrējienā - Ģirts Šenkevics un Laura Osipenko. 100 metru sprintā - Rēzija Kriķe.

100 metru skrējienā zēniem sudrabs Robertam Misteram (trenere G.Kristvalde), Robertam arī bronzas medaļa 300 metru skrējienā.

Sudraba medaļa lodes grūšanā Renāram Liepam (trenere G.Kristvalde). 

800 metros bronzas medaļu izcīnīja Andrejs Račkovs (treneris A.Vērdiņš). Vēl viena bronzas medaļa Karīnai Jansonei (trenere D.Lauva) tāllēkšanā.

U12 vecuma grupā 80 metru sprintā uzvarēja Markuss Tarabans (treneris V.Goļinskis). Markusam uzvara arī 300 metru skrējienā, savukārt trešajā vietā ierindojās Dmitrijs Sitņuks (treneris V.Goļinskis).

Meitenēm trešo vietu 300 metru distancē izcīnīja Beāte Katrīna Doniņa (trenere G.Kristvalde).

Arī 800 metru skrējienā liepājniekiem vairākas medaļas - meitenēm sudrabs Stellai Staroveckai (trenere G.Kristvalde), bronza Katrīnai Jansonei (treneris J.Zilvers), savukārt Kritiāns Brucis-Meiris (trenere G.Kristvalde) ierindojās otrā vietā.

Tāllēkšanā sudraba medaļu izcīnīja Viesturs Kazbuķis (trenere G.Kristvalde). 

Savukārt no 11. līdz 12.maijam Ogrē norisinājās IAAF jauno vieglatlētu diena U18 grupai.

Treneres D.Stumbres audzēknes aizņēma pjedestāla augstākās vietas. 400 metru barjerskrējienā Krista Sprūde uzvarēja ar rezultātu 1:07,11, Amanda Radava atpalika tikai par vienu simtdaļu ar rezultātu 1:07,12 un turpat aiz viņām ierindojās Amina Askarova (treneris V.Goļinskis) ar rezultātu 1;07,56.

Jauniešiem šajā pašā distancē uzvaru guva Gints Drigulis (trenere D.Stumbre) ar rezultātu 54.40, otrajā vietā Dmitrijs Ļašenko (treneris V.Goļinskis) ar rezultātu 56.27.  200 metru skrējienā uzvarēja Mihails Zenkovs (treneris V.Goļinskis) ar rezultātu 6;37,11, savukārt U16 grupā uzvaru guva arī trenera V.Goļinska audzēknis Artjoms Sitņuks ar rezultātu 6:58,96.