Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: LSSS

15.03.2019 Volejbolistes aizvada spēles Liepājā

Ceturtdien, 14.martā, Liepājā noslēdzās divu dienu garumā notiekošās 2018./2019. gada sezonas Latvijas Jaunatnes volejbola čempionāta izslēgšanas spēles U17 vecuma grupas meitenēm, informē Liepājas pilsētas pašvaldības iestādes "Liepājas Sporta spēļu skola" pārstāve Simona Laiveniece.

Ingunas Valdmanes trenētās volejbolistes pirmajā spēlē ar rezultātu 0:3 piekāpās "Rīgas Volejbola skolai II", bet otrajā spēlē ar rezultātu 3:2 pārspēja "Minusas Volejbola skolu". Spēlē pret Rēzeknes "BJSS" rezultāts – 3:1, bet pret Daugavpils BJSS – 1:3.

Līdz ar to ar izcīnītiem 6 punktiem liepājnieces ieņēma trešo vietu, uzvaru ļaujot svinēt "Rīgas Volejbola skolas II" sportistēm.

Komandas trenere Inguna Valdmane saka: "Spēlējām par iekļūšanu pirmajā sešiniekā, no grupas varēja izkļūt pirmās divas komandas – mēs palikām trešās. Tomēr man ir prieks par meitenēm, pretinieks bija ar pieredzi, mēs sacensībās startējam tikai trešo gadu. Patraucēja neticība tam, ka varam uzvarēt arī pieredzes bagātākos pretiniekus, trūka pieredzes un pārliecības, lai cīnītos ar stiprāku pretinieku."