Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

16.01.2019 Iemeta sešus, ielaida dubultā

Latvijas florbola čempionāta pirmās līgas izbraukuma spēlē "Kurši 2" ar rezultātu 6:12 (1:4, 3:5, 2:3) piekāpās Rietumu konferences līdervienībai "Irlava/Avant".

Mača ievadā liepājnieki nokļuva iedzinējos ar 0:3 un arī tā turpinājumā neapturēja laukuma saimnieku produktīvo uzbrukumu. Trīsreiz mazie kurši pietuvojās līdz trīs vārtu deficītam, un pēdējā no šīm reizēm 44. minūtē (6:9) vēl varēja ļaut pasapņot par izglābšanos. Tomēr irlavieši ātri iemeta vēl divus golus un uzvarēja pārliecinoši. "Kurši 2" komandas labā 5 (3+2) rezultativitātes punktus guva Sandis Lēvalds.

"Leģions/Grobiņas SC" savā laukumā ar 4:6 (1:2, 3:1, 0:3) zaudēja "Saulkalnei". Pēc otrā perioda leģionāri bija vadībā ar 4:3, taču pēdējās 20 minūtēs ielaida trīs bezatbildes vārtus.

Latvijas sieviešu florbola čempionāta pirmās līgas spēlē viesos "LiepU" ar 4:6 (0:2, 4:3, 0:1) atzina "Irlavas/Tukuma" pārākumu. Mūsējās otrajā periodā samazināja deficītu no 1:5 līdz 4:5, bet trešajā periodā ielaida vēl vienus vārtus. Ilze Dobele atzīmējās ar 3 (2+1) punktiem.