Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ģirts Gertsons

14.08.2019 Futbola klubs "Karosta" ar 18:0 apspēlē "Lielupi"

"Karosta" Latvijas futbola čempionāta otrās līgas izbraukuma spēlē ar rezultātu 18:0 saplosīja Rietumu zonas pastarīti "Lielupi".

"Karosta": Šukste, H. Freimanis, Vārpiņš, Skripko (Potapenko), T. Šlampe, Aržeņinovs, J. Koršakovs, Kovaļovs, Vagančuks, Cvetkovs, Jefremovs.

Viens no futbola kluba "Karosta" vadītājiem Endijs Šlampe pastāstīja, ka komanda uz šo izbraukuma spēli nedevās labākajā sastāvā. Tomēr tas mūsējiem netraucēja graujoši uzvarēt komandu, kas līdz šim otrās līgas Rietumu zonā ir izcīnījusi tikai 1 punktu.

Lai arī Latvijas Futbola federācijas oficiālā vietne internetā vēl vakar pēcpusdienā vēstīja, ka liepājnieki ir uzvarējuši ar rezultātu 15:0, E. Šlampe informāciju precizēja, sakot, ka patiesībā mūsējie bijuši vēl ražīgāki un sāncenšu vārtos bumbu raidījuši 18 reizes.

Vislabākie panākumi uzbrukumā bija Viktoram Jefremovam, kurš sasita 6 golus, Rolands Vagančuks atzīmējās ar 5 goliem, bet ar hat-trick jeb 3 precīziem sitieniem izcēlās vārtsargs Edgars Potapenko, kurš šajā spēlē iesaistījās kā laukuma spēlētājs. Vēl viesu labā 2 vārtus guva Sandis Vārpiņš, bet pa vieniem – Arturs Cvetkovs un Ņikita Aržeņinovs.

Sestdien, 17. augustā, "Karosta" viesos tiksies ar komandu "AFA Olaine".