Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: fkjablonec.cz

13.01.2019 Ikauniekam uzvaras vārti Čehijā

Čehijas čempionātā turpinās ziemas pārtraukums, un tajā tradicionāli norisinās pārbaudes turnīrs "Tipsport liga", kurā piedalās gan augstākās, gan otrās līgas komandas. Pēdējā grupas spēlē Ikaunieka pārstāvētā "Jablonec" tikās ar otrās līgas vienību "Chrudim".

Abās iepriekšējās spēlēs Dāvis nospēlēja pa vienam puslaikam. Arī šodien Ikauniekam viens puslaiks - latvietis tika sūtīts laukumā uz otro puslaiku un jau drīz pēc tā sākuma guva vārtus. Pēc Jankoviča piespēles Ikaunieks ar galvu panāca 2:1. Vēlāk "Jabonec" guva vēl vienus vārtus, un mačs noslēdzās ar "Jablonec" panākumu - 3:1.

Līdz ar šo uzvaru "Jablonec" nodrošināja pirmo vietu B grupā. Tas nozīmē, ka Ikaunieka komanda spēlēs pusfinālā un cīnīsies par godalgotu vietu šajā turnīrā.

Čehijas čempionāts atsāksies 9. februārī. Līdz ziemas pārtraukumam "Jablonec" 19 spēlēs iekrāja 33 punktus, kas dod ceturto pozīciju 16 komandu konkurencē. Latvijas gada futbolists Ikaunieks šosezon nospēlējis 11 spēles, tikai divas pamata sastāvā, un vārtus guvis nav.