Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ruslans Šuļga

08.07.2019 Liepājniekiem labvēlīga izloze  (1)

Piektdien notikušajā Latvijas kausa izcīņas astotdaļfināla izlozē kļuva zināms, ka "Liepāja" tiksies ar pirmās līgas vienību "Smiltene/BJSS", bet otrās līgas divu vienību duelī "Karosta" spēkosies ar Daugavpils "LDz Cargo/DFA".

Par astotdaļfināla pirmo salozēto pāri kļuva pirmās līgas vicelīderes "Super Novas" un virslīgas līderes "Rigas" duelis, bet kā otro "Prāta vētras" bundzinieka Kaspara Rogas laimīgā roka sapāroja Daugavpils vienību "LDz Cargo" un Liepājas "Karostu".

Lai arī sākotnēji izlozes rezultāti liecināja, ka liepājniekiem uz šo spēli būs jāmēro tāls ceļš, kluba vadītājs Endijs Šlampe pēc sazināšanās ar Latvijas Futbola federāciju pavēstīja, ka mačs tomēr notiks Liepājā. Iespējams, ka tas norisināsies 13. jūlijā.

Sportiskajā ziņā daugavpilieši varētu būt uzskatāmi par nelieliem favorītiem, tomēr kopumā var teikt, ka "Karostai" šī ir sekmīga izloze. Izredzes pārspēt nomināli sava līmeņa komandu tomēr ir krietni labākas, nekā, ja būtu jācīnās pret pusprofesionāļiem, par kādiem ir uzskatāmi pirmās līgas augšgala komandu futbolisti vai profesionāļi no virslīgas klubiem. Daugavpilieši ieņem 2. vietu otrās līgas Austrumu zonā.

Izlozes turpinājumā pamazām noskaidrojās citi astotdaļfināla pāri, un cits pēc cita no "Liepājas" iespējamo sāncenšu loka ārā krita virslīgas vienības, kas bija iepriecinoša tendence. Liepājnieki savus pretiniekus uzzināja tikai pašās izlozes beigās, kad mūsējo varbūtējo oponentu pulkā palika tikai otrās līgas komanda "Caramba Rīga" un pirmās līgas vienība "Smiltene/BJSS". Laimīgā iespēja tikties ar karambu izkrita citam galvaspilsētas kolektīvam "JDFS Alberts", bet "Liepājas" pretiniece būs "Smiltene/BJSS".

Šī komanda šosezon negaidīti atrodas pirmās līgas 3. vietā, bet pērn šajā turnīrā finišēja tikai 7. vietā.

Pagājušajā gadā "Liepāja" kausa izcīņas astotdaļfinālā ar 5:0 sagrāva "RTU" vienību, bet ceturtdaļfinālā ar 0:1 papildlaikā piekāpās "Ventspilij". "Karosta" pērn turnīra otrajā kārtā ar 1:3 atzina "Preiļu BJSS" pārākumu.

Sekmīga mūsējiem bija 2017. gada sezona. "Grobiņas SC" astotdaļfinālā tikai ar 0:2 zaudēja "Spartakam", "Karosta" iekļuva ceturtdaļfinālā, kur ar 0:7 kapitulēja "RFS", bet "Liepāja" kausa izcīņas finālā ar 2:0 sakāva "Rigu".