Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Pagājušajā sezonā telpu futbola klubs "Liepāja" Latvijas čempionāta pirmajā līgā ierindojās 4. vietā, bet šīs sezonas mērķis ir iekļūt virslīgā.
Foto: Ģirts Gertsons

08.11.2018 Mērķis – iekļūt virslīgā

Sestdien, 10. novembrī, ar komandu "Liepāja/Ekovalis" un "Nīca/OtankiMill.eu" dueli Liepājas Olimpiskajā centrā startēs Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas jaunā sezona. Liepājas komandas vadītājs Jānis Prokners uzskata, ka komanda šosezon ir spēcīgāka nekā pērn, un tās mērķis ir iekļūt Latvijas virslīgā.

Iepriekšējā sezonā telpu futbola klubs "Liepāja" debitēja pirmajā līgā, kur izcīnīja 1. vietu Rietumu konferencē, bet zaudēja pusfinālā un cīņā par 3. vietu, sezonas noslēgumā finišējot 4. vietā. Jaunajā sezonā vienības nosaukumu ir papildinājis ģenerālsponsora uzņēmuma "Ekovalis" vārds. 

Šogad pirmajā līgā nepiedalīsies cita mūsu pilsētas vienība "UPTK", kas iepriekšējā sezonā pirmās līgas Rietumu konferencē ierindojās 5. vietā, bet blīvajā kopvērtējumā tikai par 3 punktiem atpalika no pirmo trīs vietu ieguvējiem. "UPTK" vadošie spēlētāji ir pastiprinājuši "Liepājas/Ekovaļa" sastāvu, kas šosezon ir uzskatāms par ļoti spēcīgu, un to esot apliecinājuši arī pārbaudes mači pret Nīcas un Kuldīgas komandām, apgalvo J. Prokners.

Runājot par komandas sastāvu, J. Prokners norāda: "Uzskatu, ka sastāvs mums ir ļoti labs. Ja pagājušajā gadā bija tā, ka viens četrinieks bija ļoti spēcīgs, savukārt otrs bija tas, kas mums noturēja [rezultātu], kamēr atpūtās labais sastāvs, kas sita golus, tad šogad, uzskatu, sastāvs ir tāds, ka visas maiņas var būt līdzvērtīgas un turēt tempu. Katra maiņa var sist golus. No spēlētājiem var pieminēt Vagančuku, abus Stepanovus, Raineru Kleinbergu. Deguna lūzuma dēļ pagaidām uz nosacītas slimības lapas ir Ralfs Džeriņš."

Ir mainījies arī Liepājas vienības galvenais treneris. Šajā amatā Liepājas Futbola skolas direktoru Egilu Trušēli ir aizstājis Liepājas Futbola skolas treneris, brazīlietis Tjagu Bomfims da Silva, kuram esot pieredze telpu futbolā.

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 8. novembra numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!