Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Kristers Tobers pret Robertu Levandovski un Kšištofu Pjonteku
Foto: Romāns Kokšarovs/f64

12.10.2019 Savainotais Tobers Izraēlā nespēlēs  (1)

Latvijas izlase uz "Euro 2020" atlases spēli Izraēlā devusies bez aizsarga Vitālija Maksimenko, pussarga Kristera Tobera un Slavišas Stojanoviča asistenta Envera Čiriča, ziņo Latvijas Futbola federācija.

Vitālijs Maksimenko bija vienīgais spēlētājs, kurš ceturtdien saņēma brīdinājumu, un viņam tas šajā ciklā bija jau trešais – kartīti Ļubļanas "Olimpija" spēlētājs nopelnīja arī Varšavā un mājās pret Ziemeļmaķedoniju. Līdz ar to Maksimenko, kurš ciklā līdz šim bija sācis visas septiņas spēles, ir saņēmis viena mača diskvalifikāciju un Beerševā pret Izraēlu nedrīkstēs palīdzēt.

Ja Maksimenko prombūtne jau bija zināma, tad savainojuma dēļ uz Izraēlu nedosies nepilnus 19 gadus vecais balsta pussargs Kristers Tobers. Šajā ciklā viens no "Liepājas" līderiem Tobers bija izlaidis vienīgi mājas spēli pret Ziemeļmaķedoniju, paliekot rezervē, bet trīs spēlēs – jūnijā pret Izraēlu un Slovēniju un septembrī Zalcburgā – viņš izgāja pamatsastāvā. Ceturtdienas vakarā Tobers, 72. minūtē aizstājot Oļegu Laizānu, bija viens no pirmajiem diviem spēlētājiem, kuri devās uz maiņu.

Kamēr spēlētāju kandidātu saraksts sarucis līdz 25 spēlētājiem, galvenajam trenerim Stojanovičam Izraēlā būs arī par vienu asistentu mazāk. Kopā ar komandu uz spēli nav devies Envers Čiričs, kura māte ceturtdien neilgi pirms Latvijas spēles pret Poliju devusies aizsaulē. Latvijas Futbola federācija savā mājaslapā izteikusi līdzjūtību slovēņu speciālistam.