Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

13.03.2018 Uz Jēkabpili ar 7 vārtu deficītu

Latvijas telpu futbola čempionāta pirmās līgas pusfināla pirmajā spēlē TFK "Liepāja" savā laukumā ar 4:11 (0:8) kapitulēja "Jēkabpils lūšiem/Ošukalnam". Atbildes spēle sestdien notiks Jēkabpilī.

Liepājniekiem katastrofāls izvērtās spēles sākums, kad mājinieki netika galā ar individuāli meistarīgajiem un dinamiskāku spēli demonstrējošajiem viesiem. Par lielu klupšanas akmeni "Liepājai" kļuva aizsardzība standartsituāciju laikā, un 10. minūtē viesi panāca jau 6:0 savā labā.

Liepājniekiem pirmais puslaiks beidzās ar vēl nepatīkamāku rezultātu 0:8, bet pēc pārtraukuma mājinieki tomēr atgriezās cīņā un minimāli uzvarēja otro puslaiku, ar ko gan varētu nepietikt labvēlīgam iznākumam divu spēļu summā. Liepājnieku izredzēm par labu nerunā arī tas, ka Jēkabpilī komandai nevarēs palīdzēt tās uzbrukuma līderis Emīls Knapšis, kurš svētdien iesita vienus no "Liepājas" vārtiem. Pārējos guva Raimonds Sāmietis, Ralfs Džeriņš un Jānis Jēkabsons.

Pēc pirmās līgas pusfināla mača svētdien Liepājas Olimpiskajā centrā norisinājās Latvijas kausa izcīņas fināls, kurā šosezon virslīgā nezaudējušais "Nikars" ar 8:2 (3:1) pārspēja pirmās līgas Austrumu konferences spēcīgāko komandu "LDz Cargo/DFA".