Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Gordons Jangs
Foto: Mārtiņš Sīlis

23.04.2019 Jangs pametis "Liepāju"  (30)

"Optibet" futbola Virslīgu vāji sākušo "Liepāju" pametis tās galvenais treneris, skotu speciālists Gordons Jangs. Šo Sportacentrs.com iegūto informāciju otrdienas vakarā oficiāli apstiprinājis arī pats klubs.

Lai gan FK "Liepāja" preses dienests šīs dienas laikā portālam Sportacentrs.com noliedza, no drošiem avotiem noskaidrots, ka Gordons Jangs klubu pametis. Liepājnieki Virslīgas pirmajās sešās spēlēs pamanījušies zaudēt četras reizes (2-0-4), ieskaitot pēdējā kārtā savā laukumā piedzīvoto 2:3 pret "Daugavpili". 

Otrdienas vakarā šķiršanos no Janga "Liepāja" apstiprinājusi oficiāli.

Jau rīt "Liepājai" atbildīgs mačs galvaspilsētā pret čempioni "Riga", bet šīs dienas treniņā skots vairs vienību nevadīja un bija vienīgi atnācis atvadīties no futbolistiem. Ir skaidrs, ka pagaidām komandu pārņems Mareks Zuntners, kurš šodien vadīja treniņu.

Jangs Latvijā ieradās kā Miksu Pātelainena asistents Latvijas izlasē, bet pērnā gada septembrī pēc argentīniešu trenera Dario Aurelio atbrīvošanas (viņš ilgstoši nevarēja iegūt nepieciešamo licenci) kļuva par "Liepājas" galveno treneri. Janga vadībā liepājniekiem konkurencē ar Jūrmalas "Spartaku" izdevās izraut ceturto vietu un Eiropas līgas ceļazīmi. Tomēr šīs sezonas sākums padevies katastrofāls.

Jangs kļuvis par pirmo galveno treneri, kurš šosezon pametis Virslīgas klubu. Tiesa, netrūka peripetiju īsi pirms sezonas sākuma. Tā "Riga" Virslīgas sezonas priekšvakarā atbrīvojās no portugāļa Luiša Pimentas, kurš amatu oficiāli ieguva tikai pusotru mēnesi iepriekš, savukārt "Valmiera" starpsezonu periodā bija vienojusies ar Vladimiru Babičevu, tomēr īsi pirms sezonas nomainīja viņu pret Tamazu Pertiju.