Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: thefinalball.com

16.01.2019 Labs CV, bet slikta reputācija  (9)

"Kurzemes Vārds" vakar vēstīja, ka futbola klubs "Liepāja" varētu piesaistīt kolumbiešu malējo uzbrucēju Andresu Ramiro "Mangu" Eskobaru. Līdzīgi kā pirms gada, kad liepājniekiem pievienojās par izvarošanu apsūdzētais Argentīnas aizsargs Aleksis Sarate, arī Eskobara karjerā ir daži melnie plankumi.

Viņš savas karjeras laikā ir pārstāvējis vairākus pazīstamus Eiropas, Ziemeļamerikas un Dienvidamerikas klubus – "Evian" (Francija), "Dallas" (ASV), "Vasco da Gama" (Brazīlija), "Estudiantes" (Argentīna), tomēr nekur nav uzkavējies ļoti ilgi. Uzbrucējs karjeras sākumā ir uzskatīts par ļoti talantīgu, tomēr nekur nav spēlējis pārāk rezultatīvi. Turklāt nojaušams, ka viņam esot raksturīgas problēmas ar disciplīnas ievērošanu. No savas iepriekšējās darbavietas "Deportes Tolima" Eskobars tika atbrīvots pērnā gada oktobrī, kad klubs ar uzbrucēju lauza līgumu, pamatojot to tieši ar disciplīnas pārkāpumiem.

Kolumbijas ziņu portāls elrincondelvinotinto.com vēsta, ka futbolists esot kluba telpās aizmidzis uz medicīnas kušetes, bet alkohola izelpas tests esot bijis pozitīvs. Kluba paziņojumā "Manga" ir nodēvēts par bezatbildīgu spēlētāju.

Cita interneta vietne semana.com ir publicējusi ziņu ar video, kurā ir fiksēts, kā policija aiztur šo futbolistu par auto vadīšanu reibumā.

Vēlāk Eskobars atvainojās kluba līdzjutējiem, skaidrojot, ka viņš esot nonācis sarežģītā situācijā, ko viņš nevienam nenovēlot. Tāpat futbolists esot sacījis, ka viņš ir lieliska persona ar ļoti cēlu sirdi, ka ikviens varot kļūdīties un ka viņš vēloties saņemt iespēju labot savu kļūdu.