Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Amansiu Fortešs
Foto: no FK Liepāja/Instagram

10.04.2019 "Liepāja" no "Ventspils" pārvilina pussargu Fortešu  (22)

Futbola klubs „Liepāja” paziņojis, ka noslēdzis līgumu ar Portugāles futbolistu Amansiu Fortešu, kurš sezonu iesāka „Ventspilī”, bet vakar pats paziņoja par līguma pārtraukšanu. „Liepāja” pieteikt Fortešu gan varēs tikai vasarā.

„Labas ziņas gribam ātrāk pavēstīt! Lai arī transfēru logs atveras tikai jūnijā, jau tagad varam paziņot, ka esam vienojušies ar Amansiu Fortešu par pievienošanos mūsu komandai vasarā! Esi sveicināts komandā, Amansiu!” vēstīts „Liepājas” paziņojumā „Instagram”.

Fortešs vakar pavēstīja, ka vienojies pārtraukt līgumattiecības ar „Ventspili”, kurā spēlēja pagājušajā sezonā, tiesa, lielu daļu sezonas izlaižot traumas dēļ. Šīs sezonas sākumā Fortešs devās sākumsastāvā „Ventspils” vidējā līnijā visās četrās pirmajās Virslīgas spēlēs un guva vienus vārtus.

„Ventspils” izpilddirektors Sergejs Usačovs portālam Sportacentrs.com norādīja, ka sadarbības pārtraukšana ar futbolistu ir normāla prakse futbolā, savukārt par šo konkrēto gadījumu aicināja vērsties pēc informācijas pie kluba sporta direktora Andreja Butrika, kurš gan acumirklī nebija sazvanāms.

Savukārt „Liepājas” direktors Dāvids Jansons portālam Sportacentrs.com pastāstīja, ka Fortešs bijis viņa kluba redzeslokā jau iepriekš, pirms vēl Fortešs bija pievienojies „Ventspilij”.

„Tāpēc arī mums izdevās tik ātri ar viņu uzņemt kontaktus un pārsteidzoši ātri panākt vienošanos,” teica Jansons. „Līgumu ar „Ventspili” Fortešs lauza pēc abpusējas vienošanās, un mūsu komandai pievienojās kā brīvais aģents. Satikām viņu „Ventspilī”, un tā kā viņš tobrīd jau bija bez līguma, uzsākām sarunas, kas noslēdzās ar līguma ļoti ātru parakstīšanu.”

Līgums ar Fortešu ir noslēgts līdz šīs sezonas beigām.