Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Vladislavs Kozlovs
Foto: Andris Sudmalis

12.06.2019 Tīrīšana "Liepājā": prom arī Kozlovi un Delgado  (11)

Futbola klubs "Liepāja" apstiprina, ka Latvijas virslīgas pārtraukumā tajā ir notikušas būtiskas izmaiņas, proti, klubs ir šķīries no vairākiem futbolistiem.

"Kurzemes Vārds" jau vēstīja, ka komandu ir pametis šosezon virslīgā faktiski nespēlējušais centra aizsargs Ofosu Apija. Liepājnieki ir šķīrušies no vēl vairākiem futbolistiem – Daniila Ulimbaševa, Igora Kozlova, Vladislava Kozlova un Alekša Lukasa Delgado.

FK "Liepāja" direktors Dāvids Jansons skaidro, ka ir panākta abpusēja vienošanās par līguma pārtraukšanu ar futbolistiem, kuri netika pie liela spēles laika. Raugoties uz turnīra tabulu, kurā mūsējie ieņem tikai 7. vietu, skaidrs, ka FK "Liepāja" nevar būt apmierināta ne ar ieņemto pozīciju, ne ar nu jau atbrīvoto spēlētāju sniegumu.

Apija un Ulimbaševs labākajā gadījumā spēlēja liepājnieku dublieru sastāvā, bet spēles laiks virslīgā viņiem bija minimāls. Vladislavs Kozlovs laukumā devās 6 spēlēs, bet tikai 2 sāka starta sastāvā, un uzbrucēja rēķinā šosezon nav gūtu vārtu. Pēdējos 4 mačos viņš netika laukumā.

Igors Kozlovs ir piedalījies 8 no 13 mačiem. Viņš pirmā apļa spēlē pret "Mettu" vienā epizodē guva gan vārtus, gan savainojumu un turpinājumā cīnījās ar tā sekām. Arī viņš pēdējos 4 mačos laukumā nav izgājis, un klubs ar spēlētāju nepagarināja līgumu, kura termiņš noslēdzās šovasar.

Tāpat arī līgumā ar A. Delgado bijis iekļauts nosacījums, ka vasarā abām pusēm ir tiesības šķirties. Kluba pozīcija ir tāda, ka šis argentīniešu leģionārs īsti nav pastiprinājis komandu, lai arī uzbrucēja rēķinā ir 2 gūti vārti, kas ir dalīti otrs labākais rādītājs starp visiem "Liepājas" futbolistiem. Sezonas griezumā šāda statistika, protams, ir pieticīga.

Vērtējot ne tikai no snieguma kvalitātes, bet arī no spēles laika aspekta, šī kvinteta došanās prom "Liepājai" nav milzu zaudējums.

Sestdien pulksten 19 "Liepāja" savā laukumā uzņems Virslīgas čempioni un līdervienību "Riga".

Plašāk lasiet laikraksta "Kurzemes Vārds" 12.jūnija numurā.

  • Lai aplūkotu avīzes "Kurzemes Vārds" digitālo versiju, lūdzu apmeklējiet liepajniekiem.lv pilno versiju!