Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

02.09.2019 Ar "Liepājas" zaudējumu "Zemgalei/LLU", noslēdzas hokeja turnīrs "Amber Puck"  (1)

Ikgadējā hokeja turnīrā "Amber Puck" aizvadītajā nedēļas nogalē uzvaru izcīnīja Polijas klubs "Torun", kamēr atlikušās trīs vietas spēcīgākajā konkurencē sadalīja Latvijas virslīgas klubi.

Spēcīgākajā jeb virslīgas konkurencē startēja trīs Latvijas klubi - Hokeja skola "Rīga", "Zemgale"/LLU un "Liepāja", bet kā ceturtā konkurente tika pieaicināta "Torun" komanda no Polijas, kas arī triumfēja turnīrā.

Liepājā notikušajā turnīrā pirmās divas spēles PRO grupā tika aizvadītas jau piektdien, kad "Rīga" ar 2:1 pārspēja jelgavniekus, bet "Liepāja" ar tādu pašu rezultātu piekāpās "Torun". Otrajā dienā "Torun" ar 2:0 uzveica "Zemgali"/LLU, bet "Liepāja" ar graujošu 7:0 pārspēja rīdziniekus.

Svētdien liepājniekiem nācās cerēt, ka pie otrā panākuma tiks "Rīga", kurai bija jāspēkojas ar nezaudējušo Polijas komandu. "Torun" gan pārsteigumu nesagādāja un ar rezultātu 6:3 uzveica "Rīgu", nodrošinot uzvaru turnīrā.

Otro vietu ieņēma "Liepāja", kas pēdējā spēlē ar rezultātu 1:4 piekāpās "Zemgale"/LLU klubam. Mājinieku labā ar diviem vārtu guvumiem atzīmējās Frenks Razgals, bet viesiem pretinieku vārtsargu pārspēja Misjus, Adeļsons un Minājevs, bet Viktors Vasiljevs ripu raidīja jau tukšajos liepājnieku vārtos.

Aiz "Torun" un "Liepājas" trešā finišēja "Rīga", bet pēdējo vietu ieguva jelgavnieki.

Tikmēr Jaunatnes attīstības hokeja līgas konkurencē uzvaru izcīnīja Liepājas Sporta spēļu skolas audzēkņi, trijās spēlēs izcīnot trīs panākumus. Otro vietu ieņēma "Venta 2002", bet labāko trijnieku noslēdza "Zemgale juniors", kamēr "Pārdaugava" pie panākumiem netika, ierindojoties pēdējā, ceturtajā vietā.

Ikgadējais hokeja turnīrs "Amber Puck" Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē dažādās vecuma grupās norisinājās no 10.augusta līdz 1.septembrim.