Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Rūdolfs Balcers.
Foto: Belleville Senators

05.12.2018 Balceram klusa nedēļa  (1)

Liepājas hokejists Rūdolfs Balcers nav ticis pie rezultativitātes punktiem trīs spēlēs, kurās viņa komanda Belvilas "Senators" Amerikas hokeja līgā izcīnīja vienu panākumu ar 4:2 pār Jūtikas "Comets". Līhajas ielejas "Phantoms" komandai senatori zaudēja ar 2:4, bet Lavalas "Rocket" vienībai Balcera klubs piekāpās ar 1:2.

Aizvadītās nedēļas pirmajā mačā aci pret aci satikās divi latviešu hokejisti. Balcera "Senators" spēkojās ar Ņikitas Jevpalova Lavalas "Rocket". Rūdolfs spēli iesāka starta pieciniekā, trīs reizes meta pa pretinieka vārtiem un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu, bet Jevpalovs statistikas ailītēs ierakstīja nulles.

Mačā pret Jūtikas "Comets" Belvilas hokejisti lieliski aizvadīja trešo periodu, gūstot trīs bezatbildes vārtus. Rūdolfs divreiz meta pa pretinieku vārtiem un maču noslēdza ar koeficientu +1.

Savukārt zaudētajā mačā pret "Phantoms" liepājnieks ieguva sliktāko lietderības koeficientu komandā -3. Šoreiz Balcera rēķinā viens metiens vārtu taisnstūrī.

Pēc šādas klusas nedēļas Balcers savā vienībā rezultatīvāko spēlētāju sarakstā noslīdēja uz 5. vietu. Liepājnieks 23 mačos ir iekrājis 13 (7+6) punktus un viņa lietderības koeficients ir -1.

"Senators" ar 21 punktu Rietumu konferencē atrodas 14. vietā, tiesa, atstarpe no 3. vietas ir tikai 7 punkti.