Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

12.06.2019 Edgars Masaļskis: Ir svarīgi vecākiem mudināt savus bērnus sportot

Liepājas Olimpiskā centra ledus hallē norisinās starptautiskā hokeja nometne “Liepaja Hockey”. Šoreiz tā notiek no 10. līdz 15. jūnijam.

HK “Liepāja” pārstāve Sanita Austere informē, ka nometne paredzēta ne tikai bērniem un jauniešiem, bet arī tiem sportistiem, kuri vasaras laikā vēlās pilnveidot savas zināšanas un spēles tehniku hokejā. Nometnē ir apvienojušies treneri un spēlētāji no HK “Liepāja” un Liepājas Sporta spēļu skolas.

Īpašs notikums vakar bija tiem 15 jauniešiem, kuri apgūst vārtsargu pozīciju, jo treniņos piedalījās bijušais Latvijas hokeja izlases vārtsargs un Rīgas “Dinamo” trenera asistents Edgars Masaļskis.

“Latvijas izlases rezultāti un tas kā Latvijas Hokeja federācija šobrīd popularizē hokeju, noteikti veicina bērnu un jauniešu interesi par hokeju, nezinu precīzus statistikas datus, bet to, ka interese ir liela var novērot kaut vai skatoties uz to, cik noslogotas ir ledus halles, vismaz Rīgā ledu ir grūti dabūt, ” tā par bērnu un jauniešu interesi par hokeju izteicās Edgars Masaļskis.

“Liepājā ir ļoti labi apstākļi treniņiem, šeit ir halle, te pat blakus baseins un profesionāls skrejceliņš, šeit ir viss, lai trenētos ne tikai uz ledus, Liepājā ir ļoti labas iespējas, lai audzinātu jaunos hokejistus,” tā E.Masaļkis.

Runājot par to, kādēļ bērniem ir svarīgi sportot, Masaļskis uzsver, ka tad paliek mazāk laika nodarboties ar mūsdienu muļķībām, sēžot pie datora vai telefonā. “Pirmkārt, svarīgākais ko iegūst bērns spēlējot ne tikai hokeju, bet jebkuru citu komandas sportu ir tas, ka viņš iemācās dzīvot kolektīvā, otrkārt, tas ir veselīgs dzīves veids, kā arī ,tas rada vēlmi arī ārpus treniņiem iet ar draugiem paspēlēt bumbu vai kā citādi aktīvi pavadīt savu brīvo laiku. Tādēļ ir svarīgi vecākiem mudināt savus bērnus iet sportot,” sacīja bijušais vārtsargs.

Nometnes treneru sastāvs: Maksims Bogdanovs, Nikolajs Siļčonoks, Kārlis Liepiņš, Normunds Siliņš, Mihails Vasiļonoks, Reinis Repšs, Toms Konrāds, Kristaps Nazarovs, Māris Jučers, Viļņas Hokeja akadēmijas un Lietuvas izlases spēlētājs Artūras Katulis. Treneru asistenti: Vjačeslavs Minajevs, Aleksandrs Visockis, Romāns Ņekļudovs, Endijs Butāns.