Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

15.04.2019 Jaunie hokejisti sezonu noslēdz kā čempioni  (1)

Aprīļa beigās noslēgsies Latvijas Bērnu un jaunatnes čempionāts hokejā. Liepājas Sporta spēļu skolas jaunie hokejisti līdz ar to būs noslēguši sezonu, bet vietu sadalījums lielākoties ir skaidrs jau tagad.

Vislielākais prieks par izcīnīto čempionu titulu ir hokejistiem U11 vecuma grupā, kuri svētdien aizvadīja sezonas pēdējo spēli. Komandas treneri Romāns Ņekļudovs un Aleksandrs Visockis ir priecīgi par panākumiem un atzīst: “Pats svarīgākais ir kolektīvs – komanda, kas izveidojās sezonas laikā. Svarīgs ir vecāku atbalsts, un paldies sporta skolai, kura atļāva piedalīties turnīros, kuros guvām pieredzi, ko izmantot čempionātā. Tajā vecumā, kādā ir mūsu hokejisti, galvenais ir attīstīties un gūt prieku no sportošanas, bet čempionu tituls ir ļoti labs blakusefekts!”

Liepājas Sporta spēļu skolas U13 vecuma grupas hokejisti ierindojās 8. vietā, U15 – 3. vieta, bet U17 ir 6. labākā komanda Latvijā. Paši jaunākie U9 vecuma grupas hokejisti savās grupās ir 10. vietā.

Liepājas Sporta spēļu skolas hokeja metodiķis Kārlis Liepiņš rezumē: “Sezona ir aizvadīta diezgan labi, tomēr divas komandas ir medaļās. U17 arī mums ir stipri, spēja noturēties 6 labāko komandu starpā. Sportā jau nekad negribas palikt pēdējam, bet vieta ir tikai viens aspekts no kopējās bildes, turklāt ne noteicošais.”