Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: AFP / Scanpix

10.09.2019 Latvijas hokeja izlase pārbaudes turnīru aizvadīs Liepājā  (4)

Latvijas hokeja izlase novembrī savā laukumā paredzēto pārbaudes turnīru aizvadīs Liepājā, bet pavasarī, gatavojoties pasaules čempionātam, tai pārbaudes spēlēs pretim stāsies Francijas, Krievijas un Šveices izlases, vēsta Latvijas Hokeja federācija (LHF).

Par to, ka Latvijas izlase novembrī aizvadīs pārbaudes turnīru savā laukumā pret Baltkrieviju, Slovēniju un Franciju Sportacentrs.com pirmoreiz ziņoja jau jūnija sākumā, tomēr toreiz LHF ģenerālsekretārs Viesturs Koziols vēl nevarēja nosaukt, kur tieši sacensības notiks. Tagad apstiprināts, ka komandas no 6. līdz 9. novembrim tiksies Liepājā.

Decembra un februāra starptautiskajos logos Latvijas izlase nespēlēs, bet pavasarī, gatavojoties pasaules čempionātam, tai gaidāmi seši mači - 17. un 18. aprīlī mājās pret Franciju, 24. un 25 aprīlī viesos pret Krieviju, bet 1. un 2. maijā savā laukumā pret Šveici.

Pasaules čempionāts nākamgad notiks Šveices pilsētās Cīrihē un Lozannā. Latvija turnīru sāks 9.maijā ar spēli Cīrihē pret Norvēģiju, bet pēc tam sekos dueļi arī pret Kazahstānu, Itāliju, Somiju, ASV, Šveici un Krieviju.