Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

Ilustratīvs

13.03.2019 Līdz pagarinājumam netika  (3)

Junioru attīstības hokeja līgas regulārā čempionāta priekšpēdējā mājas spēlē "Liepājas SSS" saspringtā cīņā ar 3:4 (1:1, 0:2, 2:1) piekāpās turnīra līderei "Dinaburgai".

Daugavpilieši jau priekšlaikus ir nodrošinājuši sev 1. vietu regulārajā turnīrā, bet liepājnieki ar Ventspils komandu "Venta 2002" noskaidros 2. pozīcijas īpašniekus.

Mačā pret "Dinaburgu" pirmie vārtus guva laukuma saimnieki – ceturtajā minūtē atzīmējās Miks Krišs Rungovskis. Latgalieši pirmās trešdaļas vidū panāca neizšķirtu, bet otrajā periodā viesi nepilnas minūtes laikā guva divus vārtus un izvirzījās vadībā ar 3:1.

Tomēr lauvēni nepadevās, un trešā perioda sākumā Ričarda Fomina un Iļjas Žučkova raidījumi mūsējiem deva neizšķirtu 3:3. Spēle ritēja pagarinājuma virzienā, taču daugavpilieši cīņas priekšpēdējā minūtē izrāva uzvaru. Lielu artavu "Dinaburgas" uzvarā deva Liepājas hokeja jaunatnes sistēmas audzēknis Artūrs Kuzmenkovs, kurš guva 3 (1+2) rezultativitātes punktus.

Pēdējo mājas spēli "Liepājas SSS" aizvadīs 14. martā pret HS "Rīga 2002", bet regulāro čempionātu mūsējie noslēgs ar trim izbraukuma spēlēm.