Turpinot pārskatīt šo lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu saglabāšanai Jūsu ierīces atmiņā.

Turpināt Vairāk informācijas

liepajniekiem.lv

Foto: Ģirts Gertsons

13.02.2019 "Liepāja" izmanto iespējas vairākumā un pieveic "Zemgale"/LLU  (2)

"Optibet" hokeja virslīgas spēlē "Liepāja" līdzīgā cīņā ar rezultātu 3:2 savā laukumā pieveica Jelgavas "Zemgale"/LLU komandu.

Spēlē Liepājā jau pēc 31 spēlētas sekundes mājinieki palika mazākumā un samērā ātri "Zemgale"/LLU iespēju izmantoja - likās, ka briesmas jau ir garām un ripa izraidīta no zonas, tomēr jelgavnieki ļoti ātri tajā atgriezās un izspēlēja līdz tukšiem vārtiem, izceļoties Raivim Kurņiginam. Kaut pirmo trešdaļu "Liepāja" neaizvadīja pārāk labi, perioda beigās mājinieki ieguva iespēju divas minūtes spēlēt piecatā pret trijiem pretiniekiem un to garām nelaida - rezultātu izlīdzināja Bruno Zabis.

Otrajā periodā "Liepāja" jau spēlēja pārliecinošāk un tas arī izpaudās rezultātā - vispirms mājiniekus vadībā izvirzīja Voldemārs Maslovskis, bet vēlāk jau 3:1 panāca Ričards Fomins, turklāt arī šajā epizodē Kurzemes klubs bija lielajā vairākumā. Trešās trešdaļas sestajā minūtē Rustams Begovs samazināja deficītu, tomēr spēles beigās "Zemgale"/LLU tā arī neizdevās iegūt pārsvaru laukumā, dueļa izskaņā liepājniekiem droši kontrolējot ripu un noturot panākumu.

"Liepāja" - "Zemgale"/LLU 3:2 (1:1, 2:0, 0:1)

Vārti: 1:18 Kurņigins (Begovs, Miezis, vair.) 0:1, 18:53 Zabis (Fomins, Mamčics, vair.) 1:1, 25:04 Maslovskis 2:1, 29:31 Fomins (Mamčics, Visockis, vair.) 3:1, 45:23 Begovs (Prūsis, Kurņigins) 3:2
Vārtsargi: Kārlis Zakrevskis - Rihards Cimermanis